Svetová Bratislava: gastromapa do vrecka, Mareena, 2020

8,00 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Naši škriatkovia odporúčajú

Blur: Parklife (RSD 2024 Zoetrope Picture) LP - Hudobné albumy, 2024

Viac o produkte

Všetky chute Bratislavy

Občianske združenie Mareena, foodbloger Čoje a ilustrátorka Adela Režná pre vás vytvorili gastromapu Bratislavy, ktorá vás zavedie na viac ako 70 miest, kde si môžete dať nielen medzinárodné jedlá, ale aj stretnúť Bratislavčanov pochádzajúcich z rôznych krajín sveta, ktorí ich pre nás pripravujú.

V našom hlavnom meste nájdeme bistrá, stánky, reštaurácie aj foodtrucky s kuchyňami z celého sveta, bez ktorých si to tu už ani nevieme predstaviť. Vyberte si medzi nimi klasiku, akou je pizza margherita a tikka masala, objavte nové jedlá ako karahi a bulgogi, ktoré ste možno predtým na tanieri nemali, alebo si nechajte poradiť od foodblogera Čoje a vyskúšajte niektorý z jeho 10 tipov.

Otvorenejšie Slovensko
Nových ľudí často lepšie spoznávame pri rozhovoroch nad spoločným jedlom. Spoznajte tak aj pestrosť Bratislavy a ľudí, ktorí ju tvoria. Kúpou gastromapy podporíte občianske združenie Mareena, ktorá svojimi aktivitami spája cudzincov a miestnych, a prispejete k tomu, aby bolo Slovensko otvorenejšie rozmanitosti.

Gastromapa do vrecka (rozmer rozloženej mapy 42 x 59,4 cm, rozmer zloženej mapy 10,4 x 12 cm) zo špeciálneho recyklovaného papiera sa zmestí do každej ruky a zavedie vás k obľúbeným aj novým chutiam Bratislavy.
Čítať viac
Rozmer
105×120 mm
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
756035
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčil produkt vám?

„Ze života se snaž vyzískat každičkou unci radosti, která jen půjde, vychutnej ji, podrž ji na jazyku. Ale nemarni čas myšlenkama na ztrátu.“

V říši vlka - David Gemmell, 2006
V říši vlka
David Gemmell