Hypnopôrod - Bianca Maria Heinkel, Citadella, 2018

19,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Hypnopôrod - Bianca Maria Heinkel, Citadella, 2018
Hypnopôrod - Bianca Maria Heinkel, Citadella, 2018

Hypnopôrod

Pre budúce mamičky i oteckov

Ženy sú stvorené na to, aby privádzali na svet deti. Hypnopôrod pomáha budúcim mamičkám i ich partnerom pripraviť sa na pôrod, ktorý prebieha prirodzene a v ideálnom prípade... Čítať viac

Vydavateľstvo
Citadella, 2018
Počet strán
200

Ženy sú stvorené na to, aby privádzali na svet deti. Hypnopôrod pomáha budúcim mamičkám i ich partnerom pripraviť sa na pôrod, ktorý prebieha prirodzene a v ideálnom prípade úplne bezbolestne za pomoci správneho dýchania.... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

19,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 4 – 5 dní

Dostupné v piatich knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Stačí sa len prevetrať - Linda ?keson McGurk, barecz & conrad books, 2024

Viac o knihe

Ženy sú stvorené na to, aby privádzali na svet deti. Hypnopôrod pomáha budúcim mamičkám i ich partnerom pripraviť sa na pôrod, ktorý prebieha prirodzene a v ideálnom prípade úplne bezbolestne za pomoci správneho dýchania, vizualizácií, cvičení autohypnózy, a to najmä vďaka výuke o procesoch, ktoré prebiehajú v ženskom tele počas týchto jedinečných chvíľ. Všetky tieto rady majú základný cieľ: zbaviť oboch strachu, ktorý vedie iba k zbytočnému napätiu a bolesti, a preto ich žena i jej partner môžu využiť aj vo všednom osobnom i pracovnom živote.

Kniha, ktorú práve držíte, je prepracovanou verziou koncepcie predpôrodnej prípravy pre páry, ktorú v osemdesiatych rokoch minulého storočia rozvinula americká dula Marie F. Monganová a ktorú autorky prispôsobili pre európske kultúrne prostredie. Autorská dvojica Bianca Maria Heinkelová a Jhari Gerlind Kornetzká obohatila novátorský text o skúsenosti z lektorskej praxe i o spomienky šťastných rodičov z radov absolventov ich kurzov hypnopôrodu. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete priviesť svojho potomka na svet doma alebo v nemocnici, Hypnopôrod pre budúce mamičky i oteckov vás naučí aktívne sa podieľať na procese príchodu vášho dieťaťa na svet a prispejete tak k rozvoju novej pôrodnej kultúry v ktorej sa žena môže spoľahnúť na vlastné inštinkty a dôverovať svojmu telu a jeho starodávnym schopnostiam.

Bianca Maria Heinkelová sa narodila v roku 1958. Od osemdesiatych rokov pracuje ako dula a od roka 2009 vedie kurzy Hypnopôrodu. Popri práci duly získala rozsiahle vzdelanie v oblastiach, ktoré úzko súvisia s rodením detí a starostlivosťou o mamičky, napr. psychoterapia, fyzioterapia a hypnóza. V roku 2013 založila spolu s manželom Ralphom v nemeckom Gaggenau Inštitút hypnopôrodu.

Jhari Gerlind Kornetzká sa narodila v roku 1962. Trinásť rokov pracovala ako riaditeľka vydavateľstva Auditorium Netzwerk, ktoré sa zameriava na audiovizuálne média (napr. videozáznamy z vedeckých konferencií). Od roka 2013 vedie kurzy Hypnopôrodu a zároveň pracuje aj certifi kovaná výživová poradkyňa, lektorka neurolingvistického programovania a cvičiteľka chuej-čchun-kungu vo Freiburgu.
Čítať viac
Príloha
+CD
Počet strán
200
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
170×220 mm
Hmotnosť
464 g
ISBN
9788081821141
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
436887
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Citadella
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Hypnopôrod - Bianca Maria Heinkel, Citadella, 2018
Montessori od narodenia do 3 rokov - Charlotte Poussin, Citadella, 2017
33,40 €

Hodnotenia

3,8 / 5

5 hodnotení

1
3
0
1
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

2.2.2021
Príjemný úvod do oblasti hypnopôrodu. Vysvetlenie, čo hypnopôrod je, aké sú možnosti prípravy na samotný pôrod na ktoré nadväzujú relaxačné cvičenia. Ku knihe je aj CD ako "sprievodca" relaxačnými cvičeniami. Rozhodne sa autorky snažili povzbudiť budúce rodičky. Myslím, že téma je ďaleko rozsiahlejšia, ale ako skrátená verzia je to fajn. Čítať viac
Tereza Ištvánková
Overený nákup
12.8.2020
Hezky psaná, čtivá a přínosná knížka o možnostech porodu... dechové techniky a psychologie. Jsem spokojená! Čítať viac

Vydavateľstvo Citadella

Čítať viac
Kúpte spolu
Hypnopôrod - Bianca Maria Heinkel, Citadella, 2018
Montessori od narodenia do 3 rokov - Charlotte Poussin, Citadella, 2017
33,40 €

„Nemožno mi Ťa neľúbiť!“

Marína - Andrej Sládkovič, Katarína Vavrová (ilustrácie), 2017
Marína
Andrej Sládkovič, Katarína Vavrová (ilustrácie)