Prepletené kráľovstvo - Tahereh Mafi, Slovart, 2024

Na tému spoločenské vzťahy beletria

Populárne filtre

Zúžiť výberu

Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Jazyk
Štýl
Ďalšie možnosti
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Pôvod
Útvar
Klasický x moderný
Autor
Doba čítania
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Edícia
Väzba
Formát
Ďalšie možnosti
Farba obálky
Použité filtre
Zrušiť filtre
Slúžka - Stephanie Land, Timy Partners, 2022
Slúžka

Slúžka je emocionálne drsná, majstrovsky napísaná výpoveď o autentických rokoch, ktoré autorka prežila ako upratovačka v službách pre americkú vyššiu strednú vrstvu...

  • Knihapevná väzba
    16,99 €
    Na sklade > 5 ks
  • Čítanávýborný stav
    13,59 €
    Na sklade

Lady Susan - Jane Austen, Daranus, 2009
Lady Susan 
CZ

Novela v dopisech s názvem Lady Susan je jediným plně dokončeným dílem z pera Jane Austenové, které nebylo publikováno za jejího života. Podobně jako původní verze prvního publikovaného románu Rozum a cit (ještě pod názvem Elinor a Marianne) ...

  • Čítanávýborný stav
    7,67 €
    Na sklade
  • Knihapevná väzba s prebalom
    Vypredané
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    3,80 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Pánsky Flám - Rudolf Sloboda, Slovart, 2022
Pánsky Flám

Poviedková zbierka, ktorá prvý raz vyšla v roku 1986, pokrýva všetky Slobodove témy: vzťahy mezi mužom a ženou, otcom a synom, vzťah v pracovnom kolektíve i v rodine...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    11,95 €
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    8,39 €
    Ihneď na stiahnutie
  • AudioknihaMP3 na CD
    12,34 €
    Do 6 – 10 dní
Ďalšie formáty

Služka - Stephanie Land, Timy Partners, 2023
Služka 
CZ

Služka je emocionálně drsná, mistrně napsaná výpověď o autentických letech, které autorka přežila jako uklízečka ve službách pro americkou vyšší střední vrstvu...

  • Knihapevná väzba
    13,98 €
    Do 3 – 5 dní

Lady Susan - Jane Austen, Penguin Books, 2016
 
Lady Susan - Jane Austen, Penguin Books, 2022
Lady Susan 
EN

Glittering with Austen's subversive young imagination, this wicked early novella features a devious, adulterous anti-heroine.

  • Knihabrožovaná väzba
    3,76 €
    Na sklade 5 ks

Maid - Stephanie Land, Orion, 2020
Maid 
EN

Educated meets Nickel and Dimed in Stephanie Land's memoir about working as a maid. A beautiful and gritty exploration of poverty in the western world. Includes a foreword by international bestelling author Barbara Ehrenreich...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,50 €
    Viac ako 30 dní
  • Čítanámierne opotrebovaná
    7,48 €
    Na sklade

Study for Obedience - Sarah Bernstein, Granta Books, 2024
 
Study for Obedience - Sarah Bernstein, Granta Books, 2023
Study for Obedience 
EN

A powerful, compressed masterwork for fans of Shirley Jackson and Claire-Louise Bennett...

  • Knihabrožovaná väzba
    13,29 €
    Na sklade 2 ks

Trny a růže - Kolektiv autorů, Akcent, 2014
Trny a růže 
CZ
  • Autorský kolektív

Kniha Trny a růže nás zavede svými příběhy do doby první poloviny minulého století, do doby odlišné od té dnešní pouze prostředím, zvyky a společenskými vztahy. Stejné zůstávají niterné pocity lásky, často provázené bolestí a zklamáním...

  • Knihapevná väzba
    Vypredané


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Deti potrebujú klamstvá, aby večer v postieľkach pokojne zaspali, dospelí ich potrebujú, aby ráno vládali vstať.“

Medveďovce - Fredrik Backman, 2018
Medveďovce
Fredrik Backman