Vedeli ste, že...? U nás môžete nakupovať aj cez mobilné aplikácie a mobilný web.

Deti a mládežBeletriaSci-fi, fantasySci-fiChlapci

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 38 titulov

1.
George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době. Stará Republika byla legendou, vzdálenou v čase i v prostoru. Za moudré vlády senátu a pod ochranou rytířů Jedi, Republika vzkvétala a rostla. Ale pak se vlády v galaxii zmocnili nelítostní zloduši. Rytíři Jedi byli... (viac o knihe)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
2.
Donald F. Glut a George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (viac o knihe)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
3.
Albatros (2016)
Vráť sa s nami do veľmi, veľmi vzdialenej galaxie! Preži vzrušenie z filmu Star Wars: Sila sa Prebúdza! Uplynulo veľa rokov, čo rytier Jedi Luke Skywalker a Povstalecká Aliancia zvíťazili nad zlovestným Impériom a v galaxii nastal... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Rory Ryder  ·  Albatros (2016)
Záverečné dobrodružstvo Luka Skywalkera! Lukovi sa konečne podarí zachrániť Hana Sola a znovu aj princeznú Leiu. Ale tá najťažšia skúška ho ešte len čaká… Darth Vader spolu s Imperátorom chcú Luka pretiahnuť na temnú stranu Sily… Podarí sa im to? (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Christie Golden  ·  Egmont SK (2016)
Román z čias vojny klonov Brutalita vo vojne o vládu nad galaxiou sa stupňuje. Keď gróf Dooku nechá zmasakrovať flotilu bezmocných utečencov, Rada Jediov sa rozhodne zamerať priamo na jeho osobu. Dooku je však nebezpečnou korisťou aj pre toho... (viac o knihe)
Naša cena: 12,34 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
6.
James Kahn a George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Poslední rytíř řádu Jedi Luke Skywalker se vrací na rodnou planetu, aby zachránil svého přítele Hana Sola ze spárů zločince Jabba Hutta. Tam se ale dozvídá velmi zlé zprávy. Proradný Jabba uvěznil také princeznu Leiu a... (viac o knihe)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
7.
Rory Ryder  ·  Albatros (2016)
Dobrodružstvo Luka Skywalkera pokračuje! Vydáva sa nájsť majstra Yodu, ktorý mu má pomôcť stať sa rytierom Jedi. Lukovi priatelia sa ale medzitým ocitnú v nebezpečenstve. Luke sa ich aj napriek varovaniu majstra Yodu vydáva zachrániť. Stretne sa pritom... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Petr Heteša  ·  CPRESS (2015)
Oba svety sa nebezpečne prelínajú... Chlapci z kvinty sú naozaj nadšení, keď dostanú od miestnych vývojárov hier novú verziu Minecraftu na vyskúšanie. Lenže to ešte netušia, že hra zavíri školský server a začnú sa diať naozaj čudné veci. Stretnúť na... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Drew Karpyshyn  ·  Egmont ČR (2017)
První svazek trilogie o legendární postavě řádu Sithů. Bývalý horník Dessel prchá před republikovými vojáky a vstoupí do řad sithské armády. V ní zažije tvrdý křest ohněm v krutých bojích proti Jediům. Později přijme nové... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
10.
John Jackson Miller  ·  Egmont SK (2016)
Odkedy boli Jediovia odsúdení na smrť a museli utiecť z planéty Coruscant, sa Kanan Jarrus namiesto toho, aby slúžil Sile, stará hlavne o to, aby prežil. Sám sa pretĺka galaxiou, putuje z jednej nudnej práce do druhej a za každú cenu sa vyhýba... (viac o knihe)
Naša cena: 12,34 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
11.
CooBoo (2015)
Klasický príbeh boja dobra so zlom, zasadený do veľmi dávnej minulosti a veľmi vzdialenej galaxie, sa rýchlo stal kultúrnym fenoménom svojej doby, ktorý inšpiroval generáciu milovníkov príbehov a ich rozprávačov. Pôvodná trilógia Hviezdnych vojen teraz... (viac o knihe)
Naša cena: 9,49 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
12.
CPRESS (2015)
Kniha, ktorá ťa detailne prevedie svetom Hviezdnych vojen. Predstaví ti jednotlivé postavy, planetárne systémy, lode i vesmírne stanice, príšery, droidov a veľa ďalšieho. Zodpovie ti aj také otázky, ako napríklad, kto čistí... (viac o knihe)
Naša cena: 14,72 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
13.
Rory Ryder  ·  Albatros (2016)
Darth Vader uniesol princeznú Leiu! Dokáže ju mladý Luke Skywalker zachrániť? Našťastie na to nie je sám: môže sa spoľahnúť na pomoc hneď dvoch droidov aj odvážneho Hana Sola a... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
14.
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Kompletní první řada oblíbené knižní série Povstání Herobrina (původním názvem Dobrodružství Minecraftu)! Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale... (viac o knihe)
Naša cena: 34,20 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
15.
Michael Peinkofer  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
Volajú sa Ben, Sammy a Mia a stali sa z nich Hviezdni rytieri. Na planéte Zem sú len obyčajní školáci, v ďalekom vesmíre však musia čeliť tajomnému grófovi Atroxovi a armáde jeho robotroxov. Bojujú za pravdu a spravodlivosť - a za... (viac o knihe)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
16.
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Román z období počátků povstalecké Aliance. Od té doby, co byli Jediové odsouzeni k smrti a museli uprchnout z Coruscantu, se Kanan Jarrus místo o službu Síle staral spíše o to, aby přežil. Osaměle putuje galaxií, střídá... (viac o knihe)
Naša cena: 13,77 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
17.
Alan Dean Foster  ·  Albatros (2016)
Pred takmer štyridsiatimi rokmi sa Star Wars stali kultúrnym fenoménom. Teraz prichádzajú do kín nové napínavé príbehy, ktoré nás zavedú späť do galaxie princeznej Leie, Hana Sola, Chewbaccu, Luka Skywalkera, droidov C-3PO a R2-D2 a tiež mnohých nových... (viac o knihe)
Naša cena: 12,83 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
18.
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Sledujte další osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Josh, André a Suzy jsou v osmém dílu série Povstání Herobrina stále uvíznutí v replice skutečného světa uvnitř Minecraftu. Na Larisu čeká... (viac o knihe)
Naša cena: 5,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
19.
Michael Peinkofer  ·  Vydavateľstvo Fragment (2016)
Volajú sa Ben, Sammy a Mia – a stali sa z nich Hviezdni rytieri! Na planéte Zem sú iba obyčajní školáci, v ďalekom vesmíre však musia čeliť temnému grófovi Atroxovi a armáde jeho robotroxov. Bojujú za pravdu, spravodlivosť a za... (viac o knihe)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
20.
René Balický  ·  FANTOM Print (2015)
Po zkáze Chrámového města a záchraně Cub-peže se zdálo, že svět se zase vrátí do své nedávné podoby. Jenže lidské plány nikdy nevydrží. Spiklenci se chtějí zmocnit artefaktu, který jim umožní ovládnout celý Minecraft. Když se zlí kněží objevují každý den, (viac o knihe)
Naša cena: 8,60 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
12

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Tri dni nečítaj, a ústa zhrubnú. Tri dni nepíš, a ruka zoslabne. (nske Príslovie)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 394 968,16 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička