Xmas
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

Najznámejšie klasické príbehy -
Ušetríte 7,90 €
-53%
7,00 €

Osem klasických príbehov upravených do skrátených verzií a doplnených o pôsobivé farebné ilustrácie. Sú ako stvorené na čítanie pred spaním! V tomto súbore ôsmich klasických príbehov sa stretnete s obľúbenými detskými hrdinami... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Dej knihy mi prisiel ako husenkova draha, miestami zaujimava a potom nuda. Ostala som ale prekvapena vyvijajucim sa dejom po smrti ich matky. Ako sa hlavne postavy vyvijali a tiez ako prisli novy ludia do ich zivota a nakoniec rozuzlenie. Dej bol zakonceny velmi pekne, podla mna.

Čítaj viac

1

Prijemne čítanie. Boli sme pozrieť zámok Doudleby a mali sme možnosť kúpiť si túto knihu od priamej dedicky slachtickeho rodu. Autorka opisuje svoj život od narodenia na zámku cez vyhostenie až po jeho opätovne získanie. Ak ste boli pozrieť zámok, kniha určite neomrzi.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“