Odíď, povedala - Denis Vernierre
Odíď, povedala
8,73 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
8,73 €

Bežná cena Bežne 9,65 €

Ušetríte 10%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Knižka, ktorú osobitne ocenia milovníci hodnotnej literatúry. Dala by sa charakterizovať ako úlomky zo života, či útla správa o stave duše ženy hľadajúcej kľúč k svojmu životu. Ako to býva, človek nepozná mnohé odpovede, niekedy ani otázky... Určite ide o neošúchanú literárnu výpoveď o živote našom každodennom, o zložitosti vzťahov, zraneniach i nádejach. Už kompozičná stránka je poňatá netradične – prozaický základ sa prelína s poéziou. Základný text sám je poetický, jemný, hoci realita je občas nemilosrdná. Autor pracuje s úsporným jazykom, niekedy skôr naznačuje, napriek tomu výpoveď je výstižná a úderná. Vnímavý čitateľ zachytí mnohé briskné postrehy, odkazy poza prvý plán príbehu, či inšpiratívne podnety k životným peripetiám, týkajúcim sa každého z nás.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Odíď, povedala - Denis Vernierre
Geniálna priateľka - Elena Ferrante
21,09 €
Ušetríte 2,55 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
88
Hmotnosť
196 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Post Scriptum
Rozmer
120×180 mm
ISBN
9788089567621
Naše katalógové číslo
265361

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Sovar
14.11.2017
Poetický príbeh
Poetický príbeh mladej, krehkej ženy vo svete, ktorý si svoju krehkosť a mladosť iba namýšľa. Úsilie žien o rešpekt, postavenie v láskyplnej spoločnosti je asi večné, ale nie každej je súdené doviesť ho do zdarného konca. Na ceste im vždy stojí priveľa mužov, ktorí v konečnom dôsledku potrebujú oveľa viac opory... Krátky román je nekonečným príbehom hľadania toho istého - porozumenia. Poetický jazyk diela je v dnešných časoch milým prekvapením. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Odíď, povedala - Denis Vernierre
Geniálna priateľka - Elena Ferrante
21,09 €
Ušetríte 2,55 €

„Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, komu si tú knihu ukradol.“

Ilf