B. J. Harrison Reads Dracula's Guest (EN) - Bram Stoker

B. J. Harrison Reads Dracula's Guest (EN)

Bram Stoker

Abraham Stoker sa narodil pri Dubline v roku 1847. Celé detstvo strávil v posteli, pretože bol vážne chorý. Nemohol chodiť, veľmi neskoro sa naučil rozprávať, ale vytrvalo čítal a hltal matkine strašidelné príbehy. Vyrastal z neho krehký hanblivý chlapec, stále zahrabaný v knihách.

Saga Egmont, 2020
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Saga Egmont, 2020
Interpret

An Englishman stops at an inn during his trip through Transylvania. He decides to wander around in a carriage despite the approaching night; darkness doesn't seem to worry him. He sets off but after a while the horses get scared by howling wolfs. The E

Čítaj viac

2,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

An Englishman stops at an inn during his trip through Transylvania. He decides to wander around in a carriage despite the approaching night; darkness doesn't seem to worry him. He sets off but after a while the horses get scared by howling wolfs. The Englishman continues by foot and suddenly finds himself in a snowy and gloomy cemetery. This would not be that big of a problem if this specific night was not the so called Walpurgis Night, or in other words the time when spirits leave their graves to haunt the living. What is the Englishman’s fate? Find out in "Dracula’s Guest" by Bram Stoker.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
0:33
Rozmery
9788726573589
Naše katalógové číslo
842183

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia