B. J. Harrison Reads The Squaw (EN) - Bram Stoker

B. J. Harrison Reads The Squaw (EN)

Bram Stoker

Abraham Stoker sa narodil pri Dubline v roku 1847. Celé detstvo strávil v posteli, pretože bol vážne chorý. Nemohol chodiť, veľmi neskoro sa naučil rozprávať, ale vytrvalo čítal a hltal matkine strašidelné príbehy. Vyrastal z neho krehký hanblivý chlapec, stále zahrabaný v knihách.

Saga Egmont, 2020
Novinka
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Saga Egmont, 2020
Interpret

"The Squaw" is not your typical horror story but the brutality of it will take by surprise even the biggest horror fiction fan. Bram Stoker introduces us to a couple on a honeymoon and an American tourist whom they meet in Nuremberg, Germany. The story

Čítaj viac

2,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

"The Squaw" is not your typical horror story but the brutality of it will take by surprise even the biggest horror fiction fan. Bram Stoker introduces us to a couple on a honeymoon and an American tourist whom they meet in Nuremberg, Germany. The story however does not unfold around those three characters, but between the American lady and a kitten... which she kills. What is the reason for it and what follows after that? Find out in "The Squaw".
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
0:34
Rozmery
9788726573572
Naše katalógové číslo
842181
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev