Až do rána bieleho - Iva Kuceková
Až do rána bieleho
5,35 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
5,35 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autorka sa venuje problematike závislosti od alkoholu. Poskytuje nielen jasný výklad mechanizmov vzniku závislosti, najmä jej psychologických a sociologických aspektov, podáva ucelený prehľad symptomatológie rozvinutej závislosti, ale prináša hlbokú analýzu sebaklamov, obrán a motívov u tých, ktorí sa najskôr dostávajú do pasce závislosti a následne hľadajú cestu von. Kniha určite zaujme ľudí postihnutých závislosťou, u ktorých dozrieva rozhodnutie podrobiť sa liečeniu. Atraktívna je aj pre liečených pacientov, ktorí svoje vedomosti, nadobudnuté v terapeutickom procese, budú chcieť upevňovať a rozširovať. Kniha je tiež nenahraditeľným zdrojom informácií pre príbuzných a priateľov závislého, ktorí sa rozhodli pri ňom stáť v náročnom období liečby. Autorka venovala psychoterapii závislých pacientov väčšinu svojho profesionálneho života, preto by táto kniha nemala chýbať v knižnici každého, kto sa zaujíma o profesionálnu pomoc osobám závislým od alkoholu.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
208
Hmotnosť
266 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Michala Vaška
Rozmer
149×208 mm
ISBN
9788071657668
Naše katalógové číslo
79613

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

7 hodnotení

5
1
1
0
0

Peter
27.3.2014
Sám som pil
Vrelo odporúčam pre tých čo chcú skoncovať s alkoholom, ale aj pre tých čo majú v rodine problémy z alkoholu. Ani by ma nenapadlo čo alkoholik urobí pre svoju závislosť a ani o tom nevie. A tý čo nepijú a nechápu prečo ostatný tak pijú, vďaka tejto knižke pochopia.Super knižka. Veľká vďaka Ive Kucekovej za túto knižku, že sa s nami podelila o svoje vedomosti Čítaj viac
Lucia
22.1.2014
knižiek o alkoholizme nie je veľa
Kniha je dobre napísaná, je to taký komplexný pohľad na alkoholizmus, hlavne zo slovenského prostredia. Ako sa píše v úvode, je to skôr sumár skúseností a zážitkov pri liečbe alkoholizmu. Mne tam trochu chýbali odporúčania, resp rady na riešenie rôznych situácii súvisiacich s alkoholickými stavmi, ktoré zase boli dobre opísané v Uhlingerovej "Když nekdo blízky pije". Čítaj viac
Jozef Puškár
4.6.2010
...chlapci pime ho?
Komplexný pohľad na problematiku závislostí, konkrétne prostredníctvom najužívanejšej drogy - alkoholu!
Výborná kniha pre toho kto má problém s hocijakou drogou, ich rodinných príslušníkov i ostatných...
Drogy sú aj budú vždy nebezpečné, a aj alkoholizmus je vážna, smrteľná choroba! Ovplyvňujú pokoj, slobodu iných, ničia životy atď.
Isté však je, že nikto nikoho nezmení, o to sa musí každý pričiniť sám, iba... ...musí chcieť! Možno aj prostredníctvom tejto vynikajúcej knižky.
Zároveň gratulujem pani Kucekovej k vytvoreniu tohoto potrebného dielka. Je super! Fakt!
Čítaj viac

Čítaj viac

„Prevratné myšlienky ku mne vždy prišli v knihách.“

Bell Hooks