Knihy
E-knihy

Bibliografie dějin Českých zemí / The Bibliography of the History of the Czech Lands 1999

  Vydavateľstvo
  Historický ústav AV ČR, 2008

  Svazek z řady Bibliografií dějin Českých zemí zachycuje v 8493 záznamech bohemika s historickou tematikou (tj. český autor, české téma, vydáno v ČR) vydaná v roce 1999. Hlavním podkladem k excerpci byly odborné historické časopisy, sborníky a monografie..

  Čítaj viac

  31,73 €

  Bežná cena Bežne 33,40 €

  Ušetríte 5%

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Svazek z řady Bibliografií dějin Českých zemí zachycuje v 8493 záznamech bohemika s historickou tematikou (tj. český autor, české téma, vydáno v ČR) vydaná v roce 1999. Hlavním podkladem k excerpci byly odborné historické časopisy, sborníky a monografie, dále je zachycena historická a vlastivědná regionální literatura, středoškolské a vysokoškolské učebnice dějepisu, recenze a zprávy o odborné historické literatuře, odborné diskuse a zprávy o životě české historické obce, výběrově pak popularizační práce a české překlady zahraniční historické literatury. K rychlé a přehledné orientaci v bibliografii slouží rejstříky - autorský, názvový, zeměpisný, biografický, anotovaných prací a citovaných časopisů a sborníků. Ke svazku je připojen CD-ROM s kompletní bibliografickou databází vznikající na bibliografickém pracovišti Historického ústavu AV ČR od roku 1990.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Príloha
  CD ROM
  Rozmer
  205×290 mm
  Rok vydania
  2008
  Počet strán
  610
  Jazyk
  česky, anglicky
  Vydavateľstvo
  Historický ústav AV ČR
  Väzba
  brožovaná väzba
  ISBN
  8072860992
  Naše katalógové číslo
  61202

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  „V knihách je ukrytá všetka minulosť.“

  Thomas Carlyle