Knihy
E-knihy

Atlas ľudského tela

Vydavateľstvo
Klub čitateľov, 2019

Ľudské telo je úžasný, dokonale prepracovaný mechanizmus, ktorý ako celok vykonáva značné množstvo funkcií. Pre každú z nich je potrebný celý jeden orgánový systém, ktorý tvoria jednotlivé orgány. Treba pochopiť, akým spôsobom jednotlivé systémy...

Čítaj viac

17,54 €

Bežná cena Bežne 17,99 €

Ušetríte 3%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ľudské telo je úžasný, dokonale prepracovaný mechanizmus, ktorý ako celok vykonáva značné množstvo funkcií. Pre každú z nich je potrebný celý jeden orgánový systém, ktorý tvoria jednotlivé orgány. Treba pochopiť, akým spôsobom jednotlivé systémy fungujú a aké sú medzi nimi vzájomné vzťahy. Spoločne tak vytvárajú z fyziologického hľadiska celistvého a vyváženého jedinca.

Hoci je ľudské telo veľmi dômyselné a komplikované, pre zachovanie zdravia je nevyhnutné spoznať jeho štruktúru a fungovanie.

Svojím charakterom je táto publikácia určená širokému spektru čitateľov. Vďaka kvalitným ilustráciám a podrobným, presným a uceleným textom môžu Atlas ľudského tela používať profesori a študenti stredných škôl, profesionálni odborníci z rôznych oblastí, ako napríklad tréneri, fyzioterapeuti, gymnasti, športovci, homeopati, zdravotnícky personál, maséri a mnohí ďalší. Kniha bude užitočná aj pre začínajúcich študentov medicíny a širokú laickú verejnosť, ktorá sa zaujíma o zdravie a starostlivosť o telo.

Atlas ľudského tela sa chce stať významným príspevkom do katalógu existujúcich publikácií a nepochybne bude užitočný nielen samotným objemom uvádzaných informácií, ale aj svojou praktickou využiteľnosťou v každodennej starostlivosti o telo a kvalitu života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Atlas ľudského tela - Jordi Vigué
Ľudské telo v kocke -
36,50 €
Ušetríte 1,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
164
Hmotnosť
16 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Klub čitateľov
Rozmer
240×325 mm
ISBN
9788025511398
Naše katalógové číslo
596155

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Atlas ľudského tela - Jordi Vigué
Ľudské telo v kocke -
36,50 €
Ušetríte 1,39 €

„Kniha človeka buď vytvorí, alebo ho zničí.“

Lev Nikolajevič Tolstoj