Elektrárna v Gíze - Christopher Dunn
Elektrárna v Gíze
11,70 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Autor ve své knize shrnuje výsledky svého dvacetiletého bádání a dokazuje, že velká pyramida byla vlastně ohromným akustickým přístrojem.

Čítaj viac
11,70 €
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autor ve své knize shrnuje výsledky svého dvacetiletého bádání a dokazuje, že velká pyramida byla vlastně ohromným akustickým přístrojem. Tato úžasná stavba, díky své velikosti a rozměrům, sloužila k vytváření harmonických rezonancí se Zemí a přemeně vibrační energie naší planety na mikrovlnné záření.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
384
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
348 g
ISBN
8086459585
Rok vydania
2008
Naše katalógové číslo
51196
Téma
nevysvetliteľné javy
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Dobra

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

15.9.2013
Názor čitateľa
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Nuž, teória, že Veľká pyramída bola elektráreň je nepochybne zaujímavá, a je dobré že Dunn priebežne svoje myšlienky konzultoval s vedcami a odborníkmi rôzneho zamerania, avšak natrafil som na jednu vec, ktorá mi na jeho teórií nesedí. On tvrdí, že energia získavaná vo Veľkej pyramíde napájala stroje, s pomocou ktorých bola oná Veľká pyramída postavená. To je nelogická uzavretá slučka. Čo by tie stroje poháňalo pred postavením pyramídy? Že sa nejednalo o primitívne nástroje je nepochybne pravda, museli to byť stroje poháňané elektrinou. Napriek tomu ma kniha na 80% presvedčila, že Veľká pyramída elektrárňou naozaj bola. Nedávam 100%, lebo vo mne ostávajú pochybnosti do ktorých spadá jednak moja vyššie uvedená pripomienka, a tiež to, že v niektorých momentoch Dunn iba špekuloval o tom, čo bolo ako urobené/vytesané a pod., popr. niekedy niečo meral s malou presnosťou, resp. s nie príliš presnými nástrojmi, alebo za stiažených podmienok (napr. pri slabom osvetlení). Súhlasím s ním ale v tom, že pyramídy by nemali skúmať len egyptológovia, ale aj fyzici a iní vedci. Výsledky ich bádaní by boli určite v ostrom kontraste s rozprávkami egyptológov :) Čítaj viac
Marián Marčiš
25.10.2009
Názor čitateľa
Overený nákup
Vynikajúca kniha, ktorá sa stáva skutočne prelomom v oblasti odhaľovania tajomstva skutočného účelu pyramíd. Vedecký prístup autora je v dnešnej dobe žiadanou výnimkou, pretože mnohí autori sa zvyknú uchyľovať ku konšpiračným teóriám, ktoré sú podložené iba vratkými dôkazmi. V tomto prípade je však kniha plná dokázateľných faktov a expertíz, pri ktorých ani autor sám neváhal riskovať a niektoré skutočnosti si potreboval overiť na vlastnej koži priamo v útrobách Veľkej pyramídy. Jeho zistenia sú prekvapujúce a závery, ktoré z nich vyvádza z pohľadu inžiniera s 20 ročnými skúsenosťami sú priam šokujúce, no predsa logické a uveriteľné. Odporúčam každému, kto sa seriózne zaoberá touto problematikou a cíti vždy akékoľvek nejasnosti ohľadne oficiálne uznávaných teórií propagovaných ortodoxnými egyptológmi... jedného dňa príde čas, keď si aj oni pod váhou dôkazov súčasnej vedy budú musieť priznať, že sa vo svojich vysvetleniach mýlili. Čítaj viac

Čítaj viac

„Autor má byť vo svojom diele ako Boh vo vesmíre: všadeprítomný, a pritom neviditeľný.“

Gustave Flaubert