Knihy
E-knihy

Učíme sa pravopis 3. ročník základných škôl

Naväzuje na učebnicu Slovenský jazyk 3. ročník. V cvičeniach je veľká pozornosť venovaná najmä písaniu i/y po tvrdých a mäkkých spoluhláskach, ale najmä písaniu i/y po obojakých spoluhláskach...

Čítaj viac

1,55 €

Bežná cena Bežne 1,63 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Naväzuje na učebnicu Slovenský jazyk 3. ročník. V cvičeniach je veľká pozornosť venovaná najmä písaniu i/y po tvrdých a mäkkých spoluhláskach, ale najmä písaniu i/y po obojakých spoluhláskach. Ďalej precvičuje –i v príponách životných podstatných mien a klasifikáciu prídavných mien. V cvičeniach a diktátoch sú texty od známych slovenských spisovateľov, aby sa žiaci zoznámili s ich tvorbou. Do cvičení sme sa snažili vniesť hravosť, vtip a zábavu.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
80
Hmotnosť
54 g
Vydavateľstvo
Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
45642
Rozmer
100×140 mm
ISBN
8010008761

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

27 hodnotení

26
0
1
0
0

Vladimír Ďuračka
20.8.2009
Veľmi užitočná pomôcka pre rodičov.
Veľmi sa mi páči táto knižka, je v malom formáte a obsahuje veľa diktátov na vybrané slová, ktoré môže dieťa-tretiak doma precvičovať. Ja som s ňou "trápil" dcérku minulý školský rok dosť často a mám pocit že to aj trochu pomohlo vylepšiť prospech v škole.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev