Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Večné zákony 1

Nové pokolenie

Symetrial, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Symetrial, 2018

Túžite po zmysluplnom a láskyplnom živote založenom na skutočných morálnych hodnotách a nepodplatiteľnej spravodlivosti? Ak vás poháňa túžba nájsť odpovede na otázky „prečo?“ kniha Večné zákony Vám ich ponúka. Logické a...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Túžite po zmysluplnom a láskyplnom živote založenom na skutočných morálnych hodnotách a nepodplatiteľnej spravodlivosti? Ak vás poháňa túžba nájsť odpovede na otázky „prečo?“ kniha Večné zákony Vám ich ponúka. Logické a praktické vysvetlenie základných duchovných znalostí očistené od náboženských dogiem a fantázií. Zvýšený tlak a zrýchlenie udalostí nás majú priviesť k spoznaniu neblahých dôsledkov nášho doterajšieho života, aby sme ich prežitím na vlastnej koži našli cestu k prijatiu nezmeniteľných vesmírnych zákonov.
Hoci od smrti autorky ubehlo už takmer 20 rokov, jej knihy sú stále aktuálne, pretože ich základom je univerzálne poznanie zmyslu života človeka ako aj stále prebiehajúca fáza očisty Zeme. Knihy sa stretli s veľkým záujmom čitateľov a boli preložené do viacerých svetových jazykov. Prvý diel knižnej trilógie pod názvom VEČNÉ ZÁKONY - Nové pokolenie vám prinášame aj vo forme e-knihy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedonová
Mesačná sestra - Lucinda Riley
20,85 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedonová
Mesačná sestra - Lucinda Riley
20,85 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia