Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedonová
Večné zákony 1
7,90 €
Knihy
E-knihy

Večné zákony 1

Nové pokolenie

Symetrial, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Symetrial, 2018

Túžite po zmysluplnom a láskyplnom živote založenom na skutočných morálnych hodnotách a nepodplatiteľnej spravodlivosti? Ak vás poháňa túžba nájsť odpovede na otázky „prečo?“ kniha Večné zákony Vám ich ponúka. Logické a...

Čítaj viac

7,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Túžite po zmysluplnom a láskyplnom živote založenom na skutočných morálnych hodnotách a nepodplatiteľnej spravodlivosti? Ak vás poháňa túžba nájsť odpovede na otázky „prečo?“ kniha Večné zákony Vám ich ponúka. Logické a praktické vysvetlenie základných duchovných znalostí očistené od náboženských dogiem a fantázií. Zvýšený tlak a zrýchlenie udalostí nás majú priviesť k spoznaniu neblahých dôsledkov nášho doterajšieho života, aby sme ich prežitím na vlastnej koži našli cestu k prijatiu nezmeniteľných vesmírnych zákonov.
Hoci od smrti autorky ubehlo už takmer 20 rokov, jej knihy sú stále aktuálne, pretože ich základom je univerzálne poznanie zmyslu života človeka ako aj stále prebiehajúca fáza očisty Zeme. Knihy sa stretli s veľkým záujmom čitateľov a boli preložené do viacerých svetových jazykov. Prvý diel knižnej trilógie pod názvom VEČNÉ ZÁKONY - Nové pokolenie vám prinášame aj vo forme e-knihy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedonová
Ukradnutý bozk - L.J. Shen
16,89 €
Ušetríte 4,91 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedonová
Ukradnutý bozk - L.J. Shen
16,89 €
Ušetríte 4,91 €

„Knihy nikdy nikomu nepožičiavaj, pretože ti ich nikto nevráti. Jediné knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní.“

France