Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
Večné zákony 1
14,20 €
Knihy
E-knihy

Večné zákony 1

Symetrial, 2017
Vydavateľstvo
Symetrial, 2017
1. diel série
Večné zákony

Vydajte sa na cestu poznania večných zákonov, ktoré vás zavedú nahor k duchovnému domovu človeka a ich Stvoriteľovi. Logické a praktické vysvetlenie základných duchovných znalostí pre tých, ktorí dosiaľ nepodľahli náboženským dogmám a fantáziám...

Čítaj viac

14,20 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vydajte sa na cestu poznania večných zákonov, ktoré vás zavedú nahor k duchovnému domovu človeka a ich Stvoriteľovi.

Logické a praktické vysvetlenie základných duchovných znalostí pre tých, ktorí dosiaľ nepodľahli náboženským dogmám a fantáziám.

Knižné dielo od slovenskej autorky Natálie de Lemeny Makedonovej s názvom Večné zákony odhaľuje duchovný pôvod človeka, jeho úlohu a zmysel života. Upozorňuje čitateľov na skutočnosť, že zvýšený tlak a zrýchlenie udalostí nás majú priviesť k duchovnej premene, ktorá odstráni všetko nepravé, aby uvoľnila cestu novému spôsobu života.

Toto dielo pôvodne vyšlo na Slovensku v roku 1997 a postupne bolo preložené aj do iných jazykov - nemčiny, maďarčiny, češtiny, ruštiny. V súčasnosti sa pripravuje jeho vydanie v angličtine a ďalších jazykoch.

Hoci od smrti autorky ubehlo už takmer 20 rokov, knihy sú stále aktuálne, pretože ich základom je univerzálne poznanie zmyslu života človeka ako aj stále prebiehajúca fáza očisty Zeme.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
Večné zákony - Natália De Lemeny Makedon
28,33 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
322
Hmotnosť
474 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Symetrial
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788097226077
Naše katalógové číslo
308881

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Zuzana
2.9.2018
Našla som touto knihou odpovede na všetky moje otázky, hlavne aký zmysel má môj-náš život, a že úmrtím nič nekončí, ale znova začína...Veľmi som vďačná, že som sa dostala k tejto úžasnej knihe a tým aj k informáciam, ktoré mi chýbali. Zuzana Čítaj viac
Lili
1.9.2018
Určite odporúčam
Prečítala som veľa kníh s duchovnou či ezoterickou tématikou, ale priznám sa, často som bola z toľkých informácií aj zmätená a unavená, zdali sa mi často protirečivé a nedávali mi jasný obraz o svete i sebe.

Táto kniha ma upútala svojou logickou výstavbou, jednoduchosťou a ucelenosťou. Zaujalo ma, ako fungujú večné zákony a vôbec nechápem, prečo sme sa nikdy o nich v škole neučili, prečo mi o nich nehovorili nikdy moji rodičia. Zdá sa mi veľmi dôležité poznať ich a tiež o nich hovoriť našim deťom, aby vedeli správne a zdravo žiť!
Čítaj viac
Bea
30.8.2018
Táto knižka ma zaujala tým, že som v nej našla odpovede na všetky svoje otázky o živote. Logicky vysvetľuje všetky deje pomocou nám dobre známych fyzikálnych zákonov , ktoré platia rovnako na tejto planéte, ako aj v celom vesmíre a zasahujú aj duchovnú ríšu.
Tiež som sa dozvedela mnoho o doteraz neznámych svetoch a hlavne o závažnosti doby, v ktorej žijeme. Dávne proroctvá sa napĺňajú...
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Večné zákony 1 - Natália de Lemeny Makedon
Večné zákony - Natália De Lemeny Makedon
28,33 €

„Knižnice sa stali mojou cukrárňou.“

Juliana Kimball