Knihy
E-knihy
28,69 €

Bežná cena Bežne 29,90 €

Ušetríte 4%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Pre koho je kniha určená? Cieľovou skupinou čitateľov sú používatelia, ktorí si uvedomujú závažnú problematiku bezpečnosti životného cyklu údajov a svojho zdravia.

Sú to najmä:

 • bežní používatelia, ktorí na počítači tvoria vlastné dokumenty, upravujú fotografie a videá, surfujú v internete, figurujú v rozličných sociálnych sietiach,
 • pokročilí používatelia, ktorí ovplyvňujú a spravujú nielen svoje osobné aktíva fyzickej osoby ale aj aktíva právnických osôb, realizujú správu majetku, správu služieb, sem patria študenti, malí podnikatelia, živnostníci, lekári, právnici, advokáti, obchodníci, pedagógovia, riadiaci pracovníci, profesionálni vojaci, analytici, finanční experti až po výkonní asistenti.
Pre koho nie je určená?

Neodporúčam ju najmä:

 • laikom a používateľom, ktorí používajú počítač ako nevyhnutné zlo, pracujú s nevôľou, bez záujmu a neradi sa vzdelávajú,
 • vyhoreným programátorom so syndrómom „BurnOut“,
 • používateľom tzv. expertom, ktorí majú na jednotlivé problémy svojho zdravia za počítačom vlastný názor, vlastné fixované procesy a riešia ich vlastným spôsobom a spravidla nie sú ochotní vo svojich návykoch, zvykoch a zlozvykoch nič zmeniť.
Prečo sedem dobrých rád?Člením zásadné odporučenia na 7 dobrých rád. Dobre mienené desatorá, dobré rady, 10 tipov, rozsiahle databázy znalostí, nedokáže používateľ s porozumením prečítať a splniť. Sedmička nás sprevádza reálnym životom:
 1. hviezdy a planéty, viditeľné voľným okom, sú považované za sídla bohov a tých je sedem, Slnko, Mesiac, Merkúr, Venuša, Mars, Jupiter a Saturn,
 2. text Otčenáša obsahuje sedem prosieb,
 3. poznáme sedem cností a sedem smrteľných hriechov,
 4. bol vytvorený zoznam siedmich divov starovekého sveta,
 5. máme sedem kontinentov,
 6. dúha sa skladá zo siedmich farieb,
 7. týždeň má sedem dní.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kompendium bezpečnosti - Peter Valkovič
Facebook efekt - David Kirkpatrick
35,71 €
Ušetríte 4,18 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
232
Hmotnosť
630 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
276721
Rozmer
209×297 mm
ISBN
9788097246540

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Nespokojny
12.7.2017
Spamer
Autor podľa popisu rieši bezpečnosť, ale sám je SPAMER, ktorý rozposiela hromadný email o tejto knihe aj cudzím ľuďom. Vôbec ho nepoznám, ale emailom ma otravuje.

Tak snáď venuje odstavec aj tejto problematike, aby sa ľudia naučili, že nevyžiadaná pošta je zlá. Ja si od neho za ten spam žiadnu knihu nekúpim.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Kompendium bezpečnosti - Peter Valkovič
Facebook efekt - David Kirkpatrick
35,71 €
Ušetríte 4,18 €

„Čím väčšmi autorovi dochádza dych, tým sú jeho vety nie kratšie, ale dlhšie.“

John Steinbeck