Knihy
E-knihy

Fany

  Magicbox, 2016
  Výrobca
  Magicbox, 2016
  Réžia

  Titulní hrdinka filmu scénáristy Jiřího Hubače a režiséra Karla Kachyni je slaboduchá padesátiletá žena, která se po letech, strávených v bezpečí u svých starších příbuzných...

  Čítaj viac

  3,80 €

  Bežná cena Bežne 3,99 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  3,80 €

  Viac o titule

  Titulní hrdinka filmu scénáristy Jiřího Hubače a režiséra Karla Kachyni je slaboduchá padesátiletá žena, která se po letech, strávených v bezpečí u svých starších příbuzných, dostává do péče své starší sestry, energické a nepřístupné primářky.
  Soužití obou osamělých žen provázejí četné drobné rozmíšky, ale také chvíle vzájemného porozumění a prostého lidského štěstí. Lékařka pod vlivem sestry ztrácí svou ochrannou vrstvu a stává se citlivější k událostem i lidem okolo sebe. Fany zase žije ve svém vlastním světě, v němž jí ke spokojenosti stačí televizní reklamy, práce v domácnosti a blízkém kostele a velká láska ke zvířatům.
  Jiřina Bohdalová byla za ztvárnění titulní role oceněna v roce 1995 Českým lvem.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Fany - Karel Kachyňa
  Tajný život maznáčikov - Chris Renaud, Yarrow Cheney
  9,51 €
  Ušetríte 0,47 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  5,0 / 5

  1 hodnotenie

  1
  0
  0
  0
  0

  Jaroslava
  14.2.2017
  Fany
  Ďalší príspevok do videotéky českých filmov, ďalší herecký koncert dvoch veľkých osobností českého filmu . Jiřina Bohdalová a Jiřina Jirásková sú herečky u ktorých je vždy zaručené , že k filmom v ktorých hrajú sa možno vracať a nikdy neskončia zapadnuté prachom.
  Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Fany - Karel Kachyňa
  Tajný život maznáčikov - Chris Renaud, Yarrow Cheney
  9,51 €
  Ušetríte 0,47 €

  „Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

  Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
  Klub nenapraviteľných optimistov
  Jean-Michel Guenassia