Knihy
E-knihy
19,60 €

Bežná cena Bežne 23,90 €

Ušetríte 18%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kolekcia dvoch kníh plných príbehov o nevidiacej Mimi a jej kamarátke Líze pre deti:

Mimi a Líza: „V mojom meste sú všelijaké domy. Tehlové, kamenné, betónové. Niektoré sú hladké, iné majú zasa hrboľaté steny. Sú vysoké. Viem to, pretože vtáčiky, čo čvirikajú na strechách, počujem dosť slabo.“ Takto hovorí Mimi, ktorá žije vo svete za zavretými očami. No jej svet vôbec nie je nudný a čiernobiely...

Mimi a Líza 2: Pokračovanie úspešných a obľúbených príbehov o Mimi a Líze....

Nové veselé príbehy Mimi a Lízy ste mohli sledovať od 17. decembra 2015 aj ako večerníčkové rozprávky na RTVS. Keďže autori projektu myslia aj na nevidiace deti, Rádio Regina odvysielalo rovnomenné rozhlasové rozprávky, ktoré režírovala Táňa Tadlánková. Pred Vianocami 2015 odvysielala RTVS aj staršie časti večerníčka z prvej časti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mimi a Líza (kolekcia) - Katarína Kerekesová, Katarína Moláková, Alexandra Salmela
Mimi a Líza - Katarína Kerekesová, Katarína Moláková, Alexandra Salmela
30,38 €
Ušetríte 5,47 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
pevná väzba
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Vekové odporúčanie
6+
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
215864

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Vladimír Pros
13.12.2015
Veľmi vydarený projekt, ODPORÚČAM !!!
Nie len samotné knihy, ale i príbehy sú nádherne spracované. Deti pri čítaní, síce na DOBRÚ NOC, nezaspia a počúvajú do konca. Vždy chcú počuť nový a nový príbeh. Neviem čo budem robiť keď to dočítam. Asi vymyslím a napíšem pokračovanie :o)
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mimi a Líza (kolekcia) - Katarína Kerekesová, Katarína Moláková, Alexandra Salmela
Mimi a Líza - Katarína Kerekesová, Katarína Moláková, Alexandra Salmela
30,38 €
Ušetríte 5,47 €

„Som za vypožičiavanie kníh. Keď človek knihu vlastní, povie si: Prečítaš si to inokedy.“

Hippel