Knihy
E-knihy

Žilová trombóza a pľúcna embólia

Samedi, 2013
Vydavateľstvo
Samedi, 2013

Na knižný trh sa dostáva monografia „Žilová trombóza a pľúcna embólia“, ktorej autorkou a zostavovateľkou je profesorka Anna Remková, významná osobnosť slovenskej medicíny na poli hematológie. Spolu s kolektívom, pripravili úplne novú monografiu...

Čítaj viac

18,26 €

Bežná cena Bežne 20,00 €

Ušetríte 9%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Na knižný trh sa dostáva monografia „Žilová trombóza a pľúcna embólia“, ktorej autorkou a zostavovateľkou je profesorka Anna Remková, významná osobnosť slovenskej medicíny na poli hematológie. Spolu s kolektívom, pripravili úplne novú monografiu týkajúcu sa mimoriadne dôležitej súčasti pre dennú klinickú prax. Monografia je široko a inovatívne koncipovaná, obsahuje celkom 20 kapitol, v ktorých podrobne, prehľadne a zrozumiteľne rozoberá danú problematiku od súčasného pohľadu na vyšetrenie trombofilných stavov až po výskum a vývoj nových antikoagulancií

V odbore vnútorné choroby, ako integrujúcom odbore ostatných nadstavbových pododborov, teda aj hematológie, sa objavilo množstvo nových poznatkov v patogenéze, epidemiológii, diagnostike i v liečbe, a to všetko v relatívne krátkom časovom období. Viaceré z nich našli svoj odraz v medzinárodných i národných odporúčaniach. Tieto nové poznatky celkom logicky majú svoj odraz v klinickej praxi.

Monografia predstavuje najnovšiu knihu, ktorá je k dispozícii pre široký okruh čitateľov. Vhodne zapadá do kontextu učebníc internej medicíny – hematológie v domácom písomníctve. Je určená hematológom, internistom, špecialistom v nadstavbových odboroch, praktickým lekárom, ale aj študentom medicíny.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Žilová trombóza a pľúcna embólia - Anna Remková a kolektív
Hemoglobín a jeho choroby - Viera Fábryová, Peter Božek, Andrea Kollárová
27,24 €
Ušetríte 1,76 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
264
Hmotnosť
600 g
Rok vydania
2013
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Samedi
Rozmer
164×229 mm
ISBN
9788097082529
Naše katalógové číslo
204106

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Žilová trombóza a pľúcna embólia - Anna Remková a kolektív
Hemoglobín a jeho choroby - Viera Fábryová, Peter Božek, Andrea Kollárová
27,24 €
Ušetríte 1,76 €

„Kvety a knihy sú pre mnohých práve tak nevyhnutné, ako denný chlieb.“

Honoré de Balzac