Záhada Blair Witch - Daniel Myrick, Eduardo Sánchez
Záhada Blair Witch
3,80 €
Knihy
E-knihy
3,80 €

Bežná cena Bežne 3,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

3,80 €

Viac o titule

V říjnu 1994 se záhadně ztratili v lesích poblíž Burkitsville v Marylandu tři studenti při práci na dokumentárním filmu.
O rok později byl nalezen materiál, který natočili... Mystifikační horor o tajemné kanibalistické příšeře, který zaznamenal mimořádný komerční úspěch, stál pouhých 25 tisíc dolarů, přičemž utržil přes 240 milionů dolarů.

Bonusy
  • 4 dosud nezveřejněné alternativní konce filmu
  • Nalezené záběry (teorie o Blair Witch)
  • Prokletí Blair Witch
  • Odkaz Blair Witch
Čítaj viac
Kúpte spolu
Záhada Blair Witch - Daniel Myrick, Eduardo Sánchez
Halloween 2. (1981) - Rick Rosenthal
7,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Blair Witch Project
Herci
Naše katalógové číslo
191133
Dĺžka
82 min.
Dabing
česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1
 
DVD obal
Titulky
české

Recenzie

Ako sa vám páčil film?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

5

Som mladý, sčítaný, cieľavedomý, energický a väčšinou pozitívne naľadený človek so záujmom pre film a literatúru (umenie).

Marek Dian
7.5.2016
Marek - komentár.
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Režisérom - Myrickovi a Sánchezovi sa podaril, doteraz nevídaný - husársky kúsok, jednak vynaliezli POJEM : FOUND FOOTAGE, ktorý kopírujú mnohí režiséri, dodnes, napríklad - Cloverfield, REC, či Paranormal Activity, alebo pri propagácii filmu, zaviedli šikovný marketing, že všetko, čo uvidia diváci v kine, je holá skutočnosť, aj skutočné postavy sa volajú pravými menami, a tak i kvôli tomu, sa zrodilo - P-R-E-K-V-A-P-E-N-I-E, kde snímok nakrútili na 16. milimetrový film, traja ľudia vzali do rúk kameru, tváriaci sa, že pripravujú dokument o strašidelnej čarodejnici, stratili sa kdesi v lese pri meste - Burkittesville v štáte - Maryland. Teraz rozmýšľajú, ako sa dostať von z lesa, pričom vždy večer, v noci, prežívajú - strastiplné momenty, POTOM jeden druhému, nadáva, keď je najhoršie, nastáva veľký problém, ako si zachovať čistú hlavu v prostredí, ktoré im začína - prerastať cez rozum, do toho sa pridáva - roztrasená ručná kamera, a o zábavu, je postarané, čo sa týka - nevedomého jedinca, ktorému môžu prasknúť nervy, stále sa jedná o mimoriadnu psychologickú záležitosť všetkých tvorcov, ktorí sa okrem toho, už nikdy viac, nepresadili, vsadili na poriadny oblbovák, kde zainvestovali pár tisíc, zarobili veľa milionóv ! Za málo peňazí, veľa muziky, všetkým trom hercom, patrí pochvaľa, lebo sa snažia o AUTENTICITU, z ktorej, sa našťastie, nič nevytratilo, koncom 90. rokov, na začiatku, nového milénia, nebol ešte taký veľký BOOM, ohľadom INTERNETU, ako je dnes, preto mali tak ukážkový - finančný úspech, ale i samotný film, by mal obsahovať - KVALITY, nielen reklama, našťastie, má OBOJE !!! Čítaj viac

Kúpte spolu
Záhada Blair Witch - Daniel Myrick, Eduardo Sánchez
Halloween 2. (1981) - Rick Rosenthal
7,60 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia