Vstup do Izby číslo 13 + bonus -
Vstup do Izby číslo 13 + bonus
42,75 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Vstup do Izby číslo 13 + bonus

  Balíček obsahuje: vstup do interaktivnej hry Izba číslo 13 pre 2 - 5 osôb na 60 minút + kartu, ktorá vám môže predĺžiť život v Izbe čislo 13 o celých 5 minút, ak ju dokážete počas hry vhodne využiť...

  Čítaj viac

  42,75 €

  Bežná cena Bežne 45,00 €

  Ušetríte 5%

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Špeciálna ponuka! Exkluzívne len v našom e-shope a v našich kamenných predajniach dostanete k vstupu do interaktívnej hry kartu, ktorá vám môže predĺžiť život v Izbe čislo 13 o celých 5 minút...

  Podstata hry:
  Ako partia ľudí ste sa ocitli v byte. V byte masového vraha, ktorý sa rád zahráva s osudmi druhých. Máte 60 minút, aby ste unikli, inak...
  Izba číslo 13 je unikátna, intuitívna a interaktívna hra, kde tímy musia hľadať záhadné stopy založené na rôznych príbehových líniach, aby vyriešili hlavolamy a unikli z priestoru. Hráči sú donútení pracovať spolu ako tím, aby dokázali zdolať všetky nástrahy. Hra je určená pre 2 - 5 osôb. Táto hra prináša intuitívnu a interaktívnu skúsenosť, ktorú ste pri čítaní alebo hraní hier nikdy nemohli zažiť. Unikátne na tejto hre je, že ste priamo fyzicky súčasťou príbehu.

  Balíček obsahuje:
 • vstup do interaktivnej hry Izba číslo 13 pre 2 - 5 osôb na 60 minút. Vstup môžete uplatniť na pobočkách v Bratislave, Košiciach a v Trenčíne.
 • kartu ktorá vám môže predĺžiť život v Izbe Čislo 13 o celých 5 minút, ak ju dokážete počas hry vhodne využiť.

 • O čo ide?
  Máte 60 minút na to, aby ste sa dostali von. Zvládnete to? Je to len na vás. Ako partia ľudí sa ocitáte v byte masového vraha, ktorý sa so svojimi obeťami rád zahráva. Máte hodinu na to, aby ste opustili byt, inak...

  Ako na to?
  Tím, ktorý sa pokúsi dostať von sa musí skladať minimálne z 2 a maximálne 5 členov. Členom tímu sa môže stať hocikto nezáleží na veku ani na pohlaví (mladší ako 14 rokov iba s doprovodom dospelej osoby). Vašou úlohou bude opustiť byt pomocou vynaliezavosti, tímovej spolupráce a logického myslenia, pričom budete neustále pociťovať tlak vďaka časovému limitu. Ako sa dostanete von? Na prvý pohľad veľmi jednoducho. Musíte postupovať krok po kroku! Nájdete kľúč, ktorým otvoríte šuflík. V ňom sa bude nachádzať časť skladačky, kód a veci, ktoré sa zdajú zbytočné. Postupom času si však uvedomujete ako veci spolu súvisia. Samozrejme časom sa zvyšuje aj adrenalín a napätie! V napätých situáciách je najdôležitejšie zachovať chladnú hlavu a spolupracovať. No dokážete to keď čas sa rýchlo kráti a vám hrozí, že to nestihnete?

  Karta - Predĺž si život o 5 minút
  Je možné oklamať čas? Vám sa to môže podariť za pomoci tajomnej karty, ktorú ste obdržali v tomto balíčku. Je len na Vás ako ho použijete a či ho vôbec dokážete použiť. Niekedy stačí málo a môže Vás to zachrániť. Niekedy medzi tým či uniknete alebo sa naopak zachránite je len pár minút.

  Podmienky
  Izba číslo 13 je jedinečný projekt, ktorý spája interaktívnu zábavu, tímovú spoluprácu, adrenalín a logické myslenie. V balíčku sa nachádza VOUCHER s jedinečným kódom, ktorý slúži ako vstup do Izby číslo 13. Voucher sa dá uplatniť iba na jednu hru. Je platný pre 2 - 5 osôb na 60 minút. Vzťahuje sa výhradne na hru Izba číslo 13 a je ho možné uplatniť v pobočkách v Bratislave, v Košiciach a v Trenčíne. Izba číslo 13 ponúka v každom meste jedinečný zážitok. Je na vás, ktorú hru si vyberiete.

  Rezervácie prebiehajú buď telefonickou formou alebo prostredníctvom emailu. Každá pobočka má svoje vlastné kontaktné údaje. Hru odporúčame rezervovať 48 hodín dopredu. Je nutné pri rezervácií nahlásiť kód VOUCHERU a následne sa s ním preukázať pred začatím hry priamo na prevádzke. (voucher slúži ako vstupenka)
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmer
  95×150 mm
  Hmotnosť
  38 g
  Naše katalógové číslo
  191112

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Bez viery v človeka sa nedá žiť plným životom, ani písať novú literatúru.“

  František Hečko