Knihy
E-knihy
9,54 €

Bežná cena Bežne 9,80 €

Ušetríte 3%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o titule

Náučné a zábavné pesničky pre deti od 5 rokov o geometrických tvaroch. Pesničky, ktoré pre deti spieva medveď Max, sú zamerané na počúvanie s porozumením, rozvoj slovnej zásoby, precvičovanie problematických spoluhlások (sykavky, dyslálie). Pri tvorbe pesničiek sme kládli dôraz na vtipné, zaujímavé, náučné texty (každá pesnička má dej), dôslednú výslovnosť, zrozumiteľnosť textov, krásne melódie, intonáciu a rytmus. Každá pesnička je iná svojou melódiou, vytvorí vám novú krásnu atmosféru.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj kamarát trojuholník - Vladimír Kubovčík
Spievankovo 4 (DVD) -
21,19 €
Ušetríte 0,26 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

 
pevná väzba
Naše katalógové číslo
174322
Jazyk
slovenský
ISBN
2325-001-2

Recenzie

Ako sa vám páčil album?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Andrea Kollárová
10.7.2017
Moj kamarat trojuholnik
Velmi poučné texty piesní, svojou obtaznostou by som povedala, že vhodné aj pre malých školákov - 1. rocnik ZŠ. Ocenujem múdre texty a to, že autor hudby nekomponoval všetky piesne v jednom tempe, ako je to v mnohých iných prípadoch detských piesní. Velká možnosť, aby dieťa pochytilo nové informácie, a samozrejme, pre rodiča materiál na rozvoj jeho dieťaťa.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj kamarát trojuholník - Vladimír Kubovčík
Spievankovo 4 (DVD) -
21,19 €
Ušetríte 0,26 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev