Kvído - Písmenká v kocke -

18,10 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Kvído - Písmenká v kocke

  Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené... Čítať viac

  Séria
  Kvído
  Výrobca
  Albi, 2022

  Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z určitej oblasti. Hráči majú pätnásť sekúnd, aby... Čítať viac

  • Hra
  • Slovenčina
  18,99 €

  18,10 €

  -5 %
  Na sklade, objednávajte však rýchlo

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Viac o produkte

  Hry Kvído V kocke nadväzujú na obľúbené hry V kocke, ale tentoraz sú prepojené s obľúbenou detskou postavou chobotničky Kvída. Na každej zo 60 ilustrovaných kariet sú znázornené informácie z určitej oblasti. Hráči majú pätnásť sekúnd, aby si toho z nej zapamätali čo najviac, a zvládli odpovedať na jednu až dve vyžrebované otázky.

  Pokiaľ si na hracej kocke hodí obrázok Kvída, nastáva bicykel s bonusovou Kvídovou pamäťovou hrou. Tú hrajú všetci hráči zároveň - snažia sa pokryť svoju kartu správnymi žetónmi podľa toho, ako si zapamätali predlohu.

  Kvído V kocke obsahuje: 60 kariet s obrázkami aj otázkami k danej téme, 20 obojstranných bonusových kariet pre Kvídovu pamäťovku, 4 bodovacie karty, 32 obrázkových žetónov pre bonusovú úlohu, 40 bodovacích žetónov, 1 presýpacie hodiny na 15 sekúnd a 1 Kvídovu hraciu kocku.
  Doba hrania: 15+
  Počet hráčov: 1-4
  Vek4+
  Čítať viac
  Rozmery krabice
  125×125 mm
  Hmotnosť
  918 g
  Katalógové číslo výrobcu
  89213
  Jazyk
  slovenčina
  Naše katalógové číslo
  1741711
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Kúpte spolu
  47,09 €
  Ušetríte 1,89 €

  Hodnotenia

  Ako sa páčila hra vám?

  Čítať viac
  Kúpte spolu
  47,09 €
  Ušetríte 1,89 €

  „Hľadať záblesk nádeje v temnote nie je prejavom slabosti.“

  Cilkina cesta - Heather Morris
  Cilkina cesta
  Heather Morris