Vedomostné pexeso pre deti - Zvieratá -

6,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Vedomostné pexeso pre deti - Zvieratá

  Vedomostné pexeso obsahuje 48 kartičiek, t.j. 24 párov. Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií. Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazený a napísaný: "Lajniak... Čítať viac

  Výrobca
  Albi, 2022

  Vedomostné pexeso obsahuje 48 kartičiek, t.j. 24 párov. Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií. Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazený a napísaný: "Lajniak obyčajný". V tomto prípade musíte nájsť kartičku s odpoveďou... Čítať viac

  6,99 €

  Na sklade, objednávajte však rýchlo

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Viac o produkte

  . Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií. Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazený a napísaný: "Lajniak obyčajný". V tomto prípade musíte nájsť kartičku s odpoveďou: "Vyrába guľôčky z trusu a rôznych zvyškov". Alebo odkryjete kartičku: "Vie vyhľadať vzácne huby - hľuzovky" a musíte k nej získať druhú kartičku s odpoveďou "Diviak lesný".

  Kartičky zamiešajte a rozložte lícom dole, aby ste nepoznali ich rozloženie. Postupne otáčajte po dvoch kartičkách lícom hore. Ak nájdete kartičky patriace k sebe, odložte ich a otáčajte znova. Hľadajte informácie, ktoré k sebe patria. Ak si nie ste istí, či ste ich našli, skontrolujte si čísla na kartičkách, ktoré musia byť zhodné. Prípadne kartičky priložte k sebe a hneď zistíte, či vytvárajú jeden obrázok.

  Ak k sebe kartičky nepatria, otočte ich späť lícom dole a v hre pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč s najväčším počtom párov kartičiek.

  Obsah hry: 48 kartičiek, tj. 24 párov
  Počet hráčov: 2 hráči
  Dĺžka hry: 10 min.
  Čítať viac
  Väzba
  krabička
  Rozmer
  70×70 mm
  ISBN
  18446
  Rok vydania
  2022
  Naše katalógové číslo
  1576811
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Kúpte spolu
  13,98 €

  Hodnotenia

  Ako sa páčil produkt vám?

  Čítať viac
  Kúpte spolu
  13,98 €

  „Je také chasidské príslovie: Keď bežíme za šťastím, utekáme od spokojnosti.“

  Tu som - Jonathan Safran Foer
  Tu som
  Jonathan Safran Foer