Videl som to zajtra - Julia Sellers, Sellers Publishing, 2015

13,00 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Videl som to zajtra - Julia Sellers, Sellers Publishing, 2015
Videl som to zajtra - Julia Sellers, Sellers Publishing, 2015

Videl som to zajtra

Skutočný príbeh muža, ktorý žije mimo tela

Videl som to zajtra je knižná prvotina Júlii, ktorá bola napísaná v priebehu dvoch týždňov. Jej názov VIDEL SOM TO ZAJTRA nie je náhodný. Kniha totiž pojednáva o človeku, ktorý... Čítať viac

Vydavateľstvo
Sellers Publishing, 2015
Počet strán
215

Videl som to zajtra je knižná prvotina Júlii, ktorá bola napísaná v priebehu dvoch týždňov. Jej názov VIDEL SOM TO ZAJTRA nie je náhodný. Kniha totiž pojednáva o človeku, ktorý vidí veci z budúcnosti. Je to skutočný príbeh muža žijúceho mimo tela... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

13,00 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 2 – 5 dní

Dostupné v štyroch knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

O malom sedmospáčovi, ktorý sa nebál tmy - Sabine Bohlmann, Verbarium, 2024
Videl som to zajtra - Julia Sellers, Sellers Publishing, 2015
13,00 €

Viac o knihe

“Kniha opisuje skutočný príbeh muža, ktorý sa od ostatných odlišuje tým, že žije mimo tela. Vychádza z tela a cestuje. A to všetko pri plnom vedomí.”


Videl som to zajtra je knižná prvotina Júlii, ktorá bola napísaná v priebehu dvoch týždňov. Jej názov VIDEL SOM TO ZAJTRA nie je náhodný. Kniha totiž pojednáva o človeku, ktorý vidí veci z budúcnosti. Je to skutočný príbeh muža žijúceho mimo tela a zároveň fascinujúce rozprávanie o človeku, ktorý si pamätá svoje narodenie aj svoju smrť. Sú v nej spracované autentické mimotelové zážitky a astrálne cestovanie muža, ktorý podstatnú časť svojho života trávi mimo tela.
Júlia na 200 stranách prináša svedectvo z prvej ruky o tom, čo znamená nachádzať sa a existovať, ale hlavne fungovať mimo tela.
Predslov ku knihe bol napísaný P. M. H. Atwater, uznávanou americkou odborníčkou na mimotelové zážitky, zážitky blízko smrti a iné paranormálne javy.
„S P.M.H. som prvý krát komunikovala minulý rok, keď sme si vymenili zopár dôležitých mailov o Michaelových mimotelových zážitkoch. Vtedy naznačila jej teóriu o tom, čo sa s Michaelom vlastne odohráva, keď je mimo tela, za čo som jej vďačná. O to vďačnejšia som však P.M.H za to, že sa rozhodla napísať krátky úvod k tejto knihe, v ktorom vedkyňa hovorí nasledovné”:
V rámci môjho výskumu, ktorý trvá približne 40 rokov a je venovaný fenoménu tkz. zážitkov blízko smrti, môžem povedať, že najrozšírejenejší element, ktorý ľudia v rámci týchto zážitkov zažívajú- a to bez rozdielu na to, či je to dieťa alebo dospelý- je to, že výstúpia z (vlastného) tela a pozorujú ho buď zvrchu alebo z jednej zo strán. A nielen to. Vidia vtedy veci, ktoré za normálnych okolností vidieť nie je možné. Väčšina tvrdení pochádzajúcich od ľudí s mimotelovými zážitkami je možné overiť výpoveďami nezávislej tretej strany. Môžem tiež konštatovať, že od roku 1966, kedy som po prvý krát začala skúmať zmenené stavy vedomia, mystické stavy a transformačné procesy, mimotelové zážitky boli neoddeliteľnou súčasťou akýchkoľvek zmien (normálneho) stavu vedomia.
O niečom podobnom pojednáva aj téma tejto knižky: je o mužovi, ktorý objavil nový aspekt svojej vlastnej existencie. Týmto aspektom je schopnosť opustiť svoje vlastné telo a cestovať na rôzne miesta.
Čítať viac
Počet strán
215
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
150×210 mm
Hmotnosť
243 g
ISBN
9788097208080
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
221637
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Sellers Publishing
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,8 / 5

6 hodnotení

3
1
1
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Daniela Turcsa
Overený nákup
31.1.2022
Video som to zajtra
Veľmi zaujímavá kniha, vhodná pre náročnejšieho čitateľa, prináša aj informácie potrebné pre buducnosť každého z nás, Vybavenie objednávky, platby a zásielky bolo veľmi rýchle a seriózne. ďakujem pekne. Čítať viac
24.7.2019
Nie som fanúšikom podobných kníh a to asi aj ovlyvnilo moje hodnotenie. Len tri hviezdičky. Prvá polovica knihy bola pre mňa len ako sled viet a sled náhodných slov. Samotná téma ma zaujíma, ale toto podanie ma neoslovilo. Na druhej strane musím priznať, že druhá polovica, kde už sa písalo o skutočných udalostiach, sa mi páčila. Až potom mi bolo ľúto, že to netvorí väčšiu časť knihy. Čítať viac
Filip
Neoverený nákup
11.3.2018
Tato kniha mi připadá až příliš přibarvená, některé pasáže o mimozemských
civilizacích vybájené. Četl jsem více knih s podobnou tématikou, tahle se mi
jeví, že si autorka dělá ze čtenáře legraci.
Čítať viac
Herbergertz
Neoverený nákup
29.12.2016
Diamant
Zaujimavo spracovaný obal knihy zaujme čitateľa hneď keď uvidi titul . Názov knihy je príznačný pre nasledujúci obsah knihy , no to čitateľ zistí až pri čítaní .
Vzhľadom k tomu , že na tému zážitkov mimo tela či diaľkového nazerania vyšlo už mnoho kníh , je táto výnimočná , pretože je písaná z prvej ruky a opisuje konkrétne udalosti , pocity a myšlienky pri takýchto stavoch vedomia .
Opisy udalostí , ako vraždy , vyšetrovania , zmysel ľudského správania či miesto lásky v duševnom vývoji , sú podané zaujimavo a ľudsky . Za veľké plus tejto knihy , by som vyzdvihol to , že je to nenáročné a pohodové čítanie pre náročnejších či už nenáročných čitateľov .
Mne subjektívne veľmi imponoval autorkin ironický humor v kapitole , kde sa vyjadrovala k politickému dianiu na Slovensku a šikovnosť-nešikovnosť odpočúvania Slovenskej Informačnej Služby .
Obsah knihy prináša každému čitateľovi vhľad do mimotelových zážitkov z duchovného či fyzického hľadiska - takže obsah je celystvý a zaujimavo prepojený .
Nikola Tesla , Clintonovci či Mimozemské inteligencie sú taktiež podané z uhlu pohľadu obohatené o zaujímavé informácie a čitateľ rozhodne od knihy neodchádza bez nových myšlienok a otázok . Čo je dalšie pozitívum knihy .
Za mínus , Knihy Videl som to zajtra , by som označil to , že kniha by mohla mať vačší počet strán nakoľko podané informácie ponúkajú odlišné pohľady na veci známe či menej známe , no dôležité pre širší rozhľad čitateľa . No autorka v závere načrtla možnosť novej knihy , ktorá bude u mnohých určite očakávaná a bude cieľom záujmu mnohích ľudí , ktorý chcú vedieť viac .
Pútavo sprostredkovaný význam geometrie , čísel a udalostí z nadhľadu dodáva ideálny predpoklad na silnejší zážitok z dševného dedičstva autorky a jej manžela
Čítať viac
andrea
Neoverený nákup
24.11.2016
Pre velmi nenarocneho citatela
Nerada pisem negativne recenzie. Jedine co mozem knihe vytknut je jej forma a obsah :-) . Ak vas zaujima tato tema odporucam radsej: Robert Monroe, Carlos Castaneda, Michael Newton, Vladimir Megre, Kyriacos Markidez, Alexander Svijas. Čítať viac
Anton Mesároš Ml
Overený nákup
8.5.2016
Super.
Prečítal veľa podobných kníh ale táto je medzi nimi ako šperk.Niečo podobné ako Robert Monroe. Na rozdiel od Monroa autorka sa nesnaží vysvetlovať detaily ale veľmi lákavo a jednoducho popisuje podstatné veci nenúti čitateľa zložito chápať text. Jednotlivé témy sú veľmi jednoducho a zrozumiteľné podané.Aj keď väčšina z nich je na dvoch troch stránkach a kľudne mohli byť rozpísané na dvadsať tridsať strán. Kniha vo mne zanechala obrovské množstvo otázok a už teraz sa teším na pokračovanie.Kniha je extrémne čitateľná a ešte extrémnejšie zaujímavá.Odporúčam ju všetkým čo sa zaujímajú o to akým spôsobom funguje tento svet, kto sme , čo sme a čo tu hľadáme, kam smerujeme.Kniha nemá dej a dá sa kľudne čítať po jednotlivých kapitolách trebárs odstredu po začiatok.Dá sa prečítať na jednen hlt. Čítať viac
Eva Malaníková
Neoverený nákup
8.1.2016
Videl som to zajtra
Kniha mě velmi zaujala a doufám, že autorka bude pokračovat dalšími zkušenostmi a příběhy. Opravdu tato kniha je cosi co na našem trhu zaplnil mezeru a doporučuji ji k přečtení. Čítať viac

„Niekedy ľudia rozprávajú veľa iba preto, aby sa ich nikto nič nepýtal...“

Tri dni do raja - Silvia Bystričanová, 2017
Tri dni do raja
Silvia Bystričanová