13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia - Amy Morin, Eastone Books, 2020

12,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia

Ovládnite svoju silu, prejavte svoju sebadôveru a nájdite svoj autentický hlas pre zmysluplný a radostný život

Kniha skúma oblasti, na ktoré sa ženy, ale aj celá spoločnosť, musia zamerať, ak chcú byť (a zostať) psychicky silné. Poskytuje premyslené a inteligentné rady, praktické návody... Čítať viac

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2020
Počet strán
328

Kniha skúma oblasti, na ktoré sa ženy, ale aj celá spoločnosť, musia zamerať, ak chcú byť (a zostať) psychicky silné. Poskytuje premyslené a inteligentné rady, praktické návody a špecifické stratégie, ktoré autorka ilustruje na svojich osobných... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

12,99 €

Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Dostupné v 9 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Prepletené kráľovstvo - Tahereh Mafi, Slovart, 2024

Viac o knihe

Kniha skúma oblasti, na ktoré sa ženy, ale aj celá spoločnosť, musia zamerať, ak chcú byť (a zostať) psychicky silné. Poskytuje premyslené a inteligentné rady, praktické návody a špecifické stratégie, ktoré autorka ilustruje na svojich osobných skúsenostiach, príbehoch svojich pacientov a známych aj neznámych príkladoch žien, ktoré pôsobia v rôznych odvetviach priemyslu a pop-kultúry.
Ukazuje, že zdravé, psychicky silné ženy netrvajú na dokonalosti, neporovnávajú sa s inými ľuďmi, nepovažujú zraniteľnosť za slabosť a nedovoľujú, aby ich pochybnosti o sebe brzdili v dosahovaní vytýčených cieľov. Autorka bestsellerov Amy Morin znova napísala múdru, realistickú a dôležitú knihu, ktorá môže pomôcť každej žene v osobnom rozvoji, a tým zlepšiť nielen jej život, ale aj celú našu spoločnosť.
Čítať viac
Počet strán
328
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
145×307 mm
Hmotnosť
413 g
ISBN
9788081093838
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
708535
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Eastone Books
Ostatné
Krajina čitateľov
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia - Amy Morin, Eastone Books, 2020
13 vecí, ktoré psychicky silní ľudia nerobia - Amy Morin, Eastone Books, 2015
24,98 €

Hodnotenia

4,2 / 5

5 hodnotení

3
0
2
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

35
Sexkomiks - Philippe Brenot, 2017
Práve čítam
Sexkomiks

Som knihomoľka, ktorá číta súčasne aj 5 kníh. Ako prvú knihu som prečítala Pána prsteňov a odvtedy milujem fantasy a čítam, čítam a čítam. Najviac milujem fantasy a non-fiction, ale čítam všetky žánre. Rôzne prečítam 120-160 kníh. Tak ako to ja hovorím, každá kniha má svojho čitateľa len si ho musí nájsť, preto píšem odporúčania, nie recenzie. Viac z môjho sveta nájdeš na Instagrame @denny_medziriadkami @_dennyto

Denisa Tomíková
Overený zákazník
3.10.2021
Kniha o ženách a pre ženy
Toto je kniha, ktorú odporúčam čítať postupne. „Nezhltni“ ju za deň či dva. Autorka ti v tejto knihe ukáže ako sa zbaviť nesprávnych návykov, aby si sa mohla stať lepšou verziou samej seba.
Prečítaj si časť a pracuj s tými myšlienkami. Prečítaj ďalšiu časť a zase pracuj s myšlienkami/informáciami. Počas procesu čítania rozmýšľaj nad tým, ako tie myšlienky zapracuješ do svojho každodenného života. Práca na sebe a na zlepšovaní seba je "beh" na dlhé trate. Dovolím si povedať, že aj na celý život. Psychické zdravie je rovnako dôležité ako to fyzické… Ľudia na tento fakt občas zabúdajú. A presne na to slúžia knihy ako je táto. Majú nám ukázať návod ako začať pracovať na svojej psychickej sile.
Čítať viac

Vydavateľstvo Eastone Books

Čítať viac
Kúpte spolu
13 vecí, ktoré psychicky silné ženy nerobia - Amy Morin, Eastone Books, 2020
13 vecí, ktoré psychicky silní ľudia nerobia - Amy Morin, Eastone Books, 2015
24,98 €

„Možno to, čo chápeme najmenej, je to najlepšie, čo nás čaká.“

O zármutku - C.S. Lewis, 2018
O zármutku
C.S. Lewis