I'll Give You the Sun - Jandy Nelson, Walker books, 2015

10,95 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
I'll Give You the Sun - Jandy Nelson, Walker books, 2015
I'll Give You the Sun - Jandy Nelson, Walker books, 2015

I'll Give You the Sun

Jude and her twin brother, Noah, are incredibly close. At thirteen, isolated Noah draws constantly and is falling in love with the charismatic boy next door, while... Čítať viac

4,6 133 hodnotení
Vydavateľstvo
Walker books, 2015
368 strán
5 hodín čítania

Jude and her twin brother, Noah, are incredibly close. At thirteen, isolated Noah draws constantly and is falling in love with the charismatic boy next door, while... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

10,95 €

Na sklade 1 ks
Posielame ihneď

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Ďalšie knižné vydania (4)
I'll Give You the Sun - Jandy Nelson, Walker books, 2017
Brožovaná väzba
Angličtina, 2017
Vypredané

I'll Give You the Sun - Jandy Nelson, Walker books, 2014
Pevná väzba s prebalom
Angličtina, 2014
Vypredané

Dám Ti aj slnko - Jandy Nelson, Slovart, 2015
Pevná väzba
Slovenčina, 2015
Vypredané

Dám ti slunce - Jandy Nelson, CooBoo CZ, 2016
Pevná väzba
Čeština, 2016
Vypredané

Ďalšie knižné vydania

Naši škriatkovia odporúčajú

Pozvánka - Sebastian Fitzek, Tatran, 2024
I'll Give You the Sun - Jandy Nelson, Walker books, 2015
10,95 €

Viac o knihe

A brilliant, luminous story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, David Levithan, and Rainbow Rowell.

Jude and her twin brother, Noah, are incredibly close. At thirteen, isolated Noah draws constantly and is falling in love with the charismatic boy next door, while daredevil Jude cliff-dives and wears red-red lipstick and does the talking for both of them. But three years later, Jude and Noah are barely speaking. Something has happened to wreck the twins in different and dramatic ways until Jude meets a cocky, broken, beautiful boy, as well as someone else an even more unpredictable new force in her life. The early years are Noah's story to tell. The later years are Jude's. What the twins don't realize is that they each have only half the story, and if they could just find their way back to one another, they’d have a chance to remake their world.

This radiant novel from the acclaimed, award-winning author of The Sky Is Everywhere will leave you breathless and teary and laughing often all at once.
Čítať viac
Počet strán
368
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
129×198 mm
Hmotnosť
352 g
ISBN
9781406326499
Rok vydania
2015
Naše katalógové číslo
184170
Štýl
romantický, historický
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Walker books
Pre koho
young adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

133 hodnotení

100
19
7
4
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Nina
Neoverený nákup
pred štyrmi dňami
Nadherna kniha
Táto kniha ma zmenila, myslím na ňu každý jeden deň po tom čo som ju dočítala. Je to umelecké dielo, keby som mohla, dám jej aj 6 hviezdičiek. Proste wow. Zatiaľ som ešte nedokázala nájsť knihu, ktorá sa dá vôbec porovnať s touto. Naozaj moja najobľúbenejšia kniha. Čítať viac
7

Patrím k snílkom a milujem keď sa môžem zahrabať do deky, s kávou pri ruke, mačkou v lone, a nejakou dobrou knižkou... vtedy svet okolo mňa mizne niekde v diaľke...

Lenka Hírešová
Overený nákup
12.11.2021
Príjemné čítanie i keď miestami mi v deji chýbala dynamika. Veľmi sa mi páči spracovanie a podanie pohľadu hlavnej postavy ako umelca. Vrelo odporúčam na oddychové chvíľky. Čítať viac
12
Kosenie - Neal Shusterman, 2023
Práve čítam
Kosenie

Som knihomoľka celým mojim srdcom. Milujem knihy a veľmi rada sa podelím o svoje pocity. Vždy sa teším do náhľadu iného sveta, ktorý mi rôzni spisovatelia ponúkajú. Buď ma to pohltí alebo naopak úplne zničí. Rada som, aj tak za obe.

Tamara Gubišová
Overený zákazník
25.8.2021
Takéto niečo som veru ešte nečítala. Kniha je jedinečná a zanechala vo mne celkom zmiešané pocity a pokoj na duši. Príbeh je o dvojčatách Noemovi a Jude. V knihe sa preberajú hlavne vzťahy medzi rodinou, kamarátmi, prvými láskami, sny a sexualitu. Dvojčatá si prechádzajú pubertou čiže objavujú nové možnosti. Páčilo sa mi rozdelenie knihy, avšak v jednotlivých celkoch mi chýbali kapitoly (čítalo by sa mi to o podstatne rýchlejšie). Jude a Noe ú umelci. Čítajú si myšlienky, jeden druhého dopĺňajú a ochraňujú. Majú jednoducho ukážkový vzťah až dokým nezomrú v rodine dôležitý členovia. V knihe sa dozvedáme aj o dôležitých udalostiach z minulosti, ktoré vlastne prestavili celú prítomnosť. Ktorá postava sa vám páčila najviac? Pre mňa to je veľmi ťažká otázka, ale asi obe dvojčatá, obe majú niečo do seba. Odporúčam naozaj každému prečítať, pretože táto kniha sa zaradila medzi moje srdcovky. Choďte si za svojími snami, nech to už bude stáť čokoľvek. Čítať viac
Beata Šišková
Overený nákup
29.3.2021
Kniha bola veľmi zaujímavá. Musím povedať, že som takéto niečo ešte nečítala. Bola veľmi jedinečná, či už príbehom, alebo autorkiným spôsobom písania a koniec sa mi takisto veľmi páčil. Celkovo to bola asi najkrajšia kniha, akú som kedy prečítala. Určite odporúčam. Čítať viac
24.1.2021
Tak toto je úplná dokonalosť! Silný príbeh o súrodeneckom pute, ktoré nie je vždy ideálne. Zžila som sa s príbehom natoľko, že som plakala, smiala sa a bola nahnevaná spolu s postavami. Jedna z kníh, ktorú si s radosťou určite po rokoch prečítam opäť :) Nič iné ako hodnotenie 5/5 neprichádza do úvahy. Čítať viac
Martinus
7
Kafka on the Shore - Haruki Murakami, 2005
Práve čítam
Kafka on the Shore

Neviete si vybrať knihu? Ako skúsení čitateľ viem čím prechádzate a rada Vám s tým pomôžem ;-) Poradím vo všetkých žánroch no najviac Vám budem vedieť porozprávať o fantasy knihách a romantických, ktoré sú moje srdcovky.

Ema Valenčíková
Overený zákazník
17.1.2021
Veľmi sa mi páčila, dej bol nepredvídateľný, plný zvratov a veľkolepého finále, škoda že neexistuje 2. časť, určite by som prečítala aj tú. :) Nie raz mi nedala spať. Hodnotím knihu veľmi pozitívne <3 Čítať viac

„Vo formičke. To je ten typ splynutia, keď si pritúlite druhú bytosť chrbtom k svojmu telu. Schúlite ju tak do seba, uzavriete v objatí niekde tam, kde sa telá dotýkajú celým povrchom. Ako vlhký piesok, ktorý deti naberajú do formičiek a vzápčtí vyklápajú vytvarovaný.“

Honeymoon - Jana Beňová, 2015
Honeymoon
Jana Beňová