Ticket to Ride Junior - Alan R. Moon, Fantasy, 2017

26,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Ticket to Ride Junior

Ticket to Ride: Junior sa hrá podobne ako hry zo série Ticket to Ride, ale pravidlá sú zjednodušené pre mladšie publikum... Čítať viac

Séria
Ticket to Ride
Vek
6+
Výrobca
Fantasy, 2017

Ticket to Ride: Junior sa hrá podobne ako hry zo série Ticket to Ride, ale pravidlá sú zjednodušené pre mladšie publikum... Čítať viac

  • Hra
  • Čeština
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

Naši škriatkovia odporúčajú

Sima Magušinová: Rátať hviezdy na ihličí - Sima Magušinová, 2024

Viac o produkte

Ticket to Ride: Junior sa hrá podobne ako hry zo série Ticket to Ride, ale pravidlá sú zjednodušené pre mladšie publikum.
Hráči zbierajú karty vláčikov, stavajú trate a snažia sa spojiť mestá, ktoré určuje ich cestovný lístok. Hracia plocha zobrazuje mapu Európy s vyznačenými mestami, ktoré sú prepojené farebnými traťami. Každý hráč začína hru so štyrmi kartami farebných vláčikov v ruke a dvomi náhodne rozdanými cestovnými lístkami. Každý cestovný lístok zobrazuje dve mestá a vy sa snažíte tieto dve mestá spojiť súvislou traťou vytvorenou z vašich vláčikov. Keď tieto dve mestá spojíte, získavate cestovný lístok.
Vo svojom ťahu si môžete buď potiahnuť dve karty vláčikov alebo postaviť trať medzi dvoma mestami. Ak chcete postaviť trať medzi dvomi mestami, musíte vyložiť karty v rovnakej farbe ako je farba trate a vykladáte taký počet kariet, koľko dielikov má táto trať. Napríklad pri stavaní žltej trate zloženej z dvoch dielikov vyložíte dve žlté karty vláčikov. Keď spojíte mestá zobrazené na vašom cestovnom lístku, vyložíte cestovný lístok pred seba a potiahnete si nový z vrchu kôpky. Ak nemôžete spojiť mestá na vašom cestovnom lístku, lebo cesta je už zablokovaná, namiesto ťahania kariet vláčikov alebo stavania trate, zahodíte oba svoje cestovné lístky a potiahnete si dva nové. Ak prepojíte niektoré z najzápadnejších miest s niektorým najvýchodnejším vašimi vláčikmi, hneď si vezmete špeciálny cestovný lístok.

Vyhráva hráč, ktorý ako prvý získa šesť cestovných lístkov! Alebo ak niekto minul všetky svoje vláčiky, vyhráva ten, kto má najviac cestovných lístkov. Víťaz získava zlatý cestovný lístok!

Obsah hry: 1 mapu európskych železničných tratí, 80 farebných vláčikov, 72 kariet vlakov, 32 cestovných lístkov, 4 bonusové lístky dlhých tratí, 1 pravidlá
Čítať viac
Rozmery krabice
275×275 mm
Hmotnosť
110 g
Katalógové číslo výrobcu
29804
Jazyk
čeština
Vekové odporúčanie
6+
Naše katalógové číslo
280137
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila hra vám?

„Rozdiel medzi románom so šťastným koncom a románom bez neho tkvie iba v tom, kedy autor prestane rozprávať príbeh. “