Mini Story Požiarnici, Janod, 2018

9,98 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Mini Story Požiarnici

  Drevená rozprávka Požiarnici Mini Story je drevená sada postavičiek, s ktorou si vaše dieťa môže vymyslieť svoju vlastnú unikátnu rozprávku. Drevené postavičky Mini Story sú... Čítať viac

  Séria
  Mini Story
  Výrobca
  Janod, 2018

  Drevená rozprávka Požiarnici Mini Story je drevená sada postavičiek, s ktorou si vaše dieťa môže vymyslieť svoju vlastnú unikátnu rozprávku. Drevené postavičky Mini Story sú vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. Výška požiarnického auta je 6 cm... Čítať viac

  • Hra
  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Rozhovory o vesmíre - Norbert Werner, Samuel Kováčik, N Press, 2024

  Viac o produkte

  Drevená rozprávka Požiarnici Mini Story je drevená sada postavičiek, s ktorou si vaše dieťa môže vymyslieť svoju vlastnú unikátnu rozprávku. Drevené postavičky Mini Story sú vhodné pre deti od 3 do 6 rokov. Výška požiarnického auta je 6 cm. V balení je celkovo 8 drevených figúrok.
  Deti si vymýšľajú svoje vlastné príbehy a skvele sa pri tom zabavia. Drevené rozprávkové postavičky pomáhajú najmenším deťom rozvíjať fantáziu a kreativitu. Výrobca Janod je francúzska spoločnosť, ktorá produkuje kvalitné drevené hračky pre deti rôznych vekových kategórií.
  Čítať viac
  Hmotnosť
  252 g
  Katalógové číslo výrobcu
  J08515
  Naše katalógové číslo
  302370
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  Ako sa páčila hra vám?

  „Ak sa sústredíte na pozitívne veci, začnete v sebe rozvíjať pozitívne emócie.“