Vraždy v hoteli Richelieu
E-kniha

Hotel Richelieu – „útulok starých dievok“, „najnudnejšie miesto na svete“ a hlavne bydlisko staršej slečny Adelaidy Adamsovej. Obdobie hospodárskej krízy v menšom meste na juhu... Čítať viac

Vydavateľstvo
Zabudnuté knihy
167 strán
2-3 hodiny čítania

Hotel Richelieu – „útulok starých dievok“, „najnudnejšie miesto na svete“ a hlavne bydlisko staršej slečny Adelaidy Adamsovej. Obdobie hospodárskej krízy v menšom meste na juhu Spojených štátov, kde sú najväčšou zábavou... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Slovenčina

2,50 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Hotel Richelieu – „útulok starých dievok“, „najnudnejšie miesto na svete“ a hlavne bydlisko staršej slečny Adelaidy Adamsovej. Obdobie hospodárskej krízy v menšom meste na juhu Spojených štátov, kde sú najväčšou zábavou prechádzka či návšteva kina.
S príchodom nového hosťa sa však v hoteli začínajú diať zvláštne udalosti. Bežné predmety miznú a opäť sa objavujú na najneočakávanejších miestach, ľudia sa správajú neobvykle podráždene. Po večeri plnom zmätkov nájdu nového hosťa zavraždeného brutálnym spôsobom v izbe slečny Adelaidy. Išlo o zámer, alebo mala byť obeťou práve ona? Zostane “stará sekera” Adamsová verná svojej prezývke a podarí sa jej poodhaliť temné tajomstvá, ktoré ukrýva hotel?
Výnimočné spojenie klasickej a hard-boiled detektívky Anity Blackmon sa v poslednom období dočkalo znovuobjavenia.
Čítať viac
Originálny názov
Murder a la Richelieu
Počet strán
167
Naše katalógové číslo
2400615
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Zabudnuté knihy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila e-kniha vám?

Vydavateľstvo Zabudnuté knihy

Čítať viac

„Never hviezdam, že nám svietia, never slnku jeho smer, never pravde, čo lož splieta, iba mojej láske ver!“

Hamlet - William Shakespeare, 2006
Hamlet
William Shakespeare