Audiokniha
Taliančina do práce A1-B1 - Tomáš Dvořáček, Audioacademyeu, 2023
Audiokniha
Audiokniha
Taliančina do práce A1-B1 - Tomáš Dvořáček, Audioacademyeu, 2023
Audiokniha

Taliančina do práce A1-B1
Audiokniha

Audiokniha Taliančina do práce A1-B1, ktorú napísal Tomáš Dvořáček. Kurz je určený pre začiatočníkov až stredne pokročilých a zameriava sa na slovnú zásobu, ktorú môžete využiť... Čítať viac

Audiokniha Taliančina do práce A1-B1, ktorú napísal Tomáš Dvořáček. Kurz je určený pre začiatočníkov až stredne pokročilých a zameriava sa na slovnú zásobu, ktorú môžete využiť v práci a pri obchodných kontaktoch so ... Čítať viac

  • MP3 na stiahnutie
  • Slovenčina

15,02 €

Ihneď na stiahnutie

Naši škriatkovia odporúčajú

Taliančina do práce A1-B1 - Tomáš Dvořáček, Audioacademyeu, 2023
Audiokniha
15,02 €

Viac o audioknihe

Ďakujeme za váš záujem o kurz Taliančina do práce A1-B1. Kurz je určený pre začiatočníkov až stredne pokročilých a zameriava sa na slovnú zásobu, ktorú môžete využiť v práci a pri obchodných kontaktoch so zahraničnými partnermi. Kurz je založený na kontextovom učení, to znamená, že sa naučíte nielen slovíčka, ale aj vety, v ktorých ich môžete použiť. V tomto kurze nájdete celkovo 1 000 slovíčok a viet na precvičovanie.
Jednotlivé lekcie sú rozdelené podľa tém na činnosti, administratíva, financie, komunikácia, marketing+prezentácia, výroba+vlastnosti a profesie+zamestnanci. Obsahujú slovnú zásobu a príkladové vety, ktoré vám pomôžu lepšie komunikovať s obchodnými partnermi v zahraničí. Zvládnutím tohto kurzu si zároveň budete môcť zopakovať taliančinu od začiatku až po úroveň B1.
Ako s kurzom najlepšie pracovať? Vyberte si lekciu, ktorou chcete začať. Každá lekcia obsahuje šesť stôp. Najprv sa pri každej lekcii oboznámte so samotnou slovnou zásobou (stopy 1 a 2). Potom nasleduje slovíčko a príkladová veta, opäť v oboch možnostiach prekladu (stopy 3 a 4). Potom prejdite na celé vety (stopa 5 a 6). Keď zvládnete preklad viet zo slovenčiny do taliančiny (lekcia 6) v časovej medzere pred talianským prekladom, máte vyhraté. Samotné slová vám pomôžu pochopiť význam, ale používanie zvládnutých celých viet vám pomôže komunikovať oveľa lepšie. U každého bloku platí: ihned jako zvládnete počúvanie z taliančiny do slovenčiny lekcie 1, 3, 5 – cvičenie počúvajte) prejdite na preklad zo slovenčiny do taliančiny (lekcie 2, 4, 6 – cvičenie prekladajte).
K tomuto kurzu máte k dispozícii skriptá vďaka kterým budú vaše aktivity s kurzom oveľa efektívnejšie. Nájdete v nich sprievodcu učením s užitočnými tipmi ako možno urobiť učenie účelnejším, plán lekcií na zaznamenávanie pokroku, prepis zvukových stôp (pre prípad, že niečomu nerozumiete) a obojstranné kartičky, aby ste sa mohli učiť a opakovať, aj vtedy keď nemôžete počúvať. Pre tých, ktorí sa radi testujú, je v každej lekcii k dispozícii prekladový test s kľúčom k správnym odpovediam.

Lekcia 01 Administratíva
Lekcia 02 Aktivity
Lekcia 03 Financie
Lekcia 04 Komunikácia
Lekcia 05 Marketing, Prezentácia
Lekcia 06 Výroba, Vlastnosti
Lekcia 07 Profesie, Zamestnanci

Súčasťou tejto audioknihy sú dvoje skriptá vo formáte PDF. Nájdete ich tu: časť 1 a časť 2.
Čítať viac
Dĺžka
9:38
Naše katalógové číslo
2164653
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Audioacademyeu
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila audiokniha vám?

„Chlap musí občas v živote aj prehrať, aby si potom vedel vychutnať víťazstvá. Bez prehier to v živote jednoducho nejde, len sa nimi netreba dať zlomiť.“

Riman - Dávid Winkler, 2018
Riman
Dávid Winkler