Svetová Bratislava: gastromapa plagát, Mareena, 2020

16,00 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Naši škriatkovia odporúčajú

Nezabudni na mňa - Julie Soto, Ikar, 2024

Viac o produkte

Všetky chute Bratislavy

Občianske združenie Mareena, foodbloger Čoje a ilustrátorka Adela Režná pre vás vytvorili gastromapu Bratislavy, ktorá vás zavedie na viac ako 70 miest, kde si môžete dať nielen medzinárodné jedlá, ale aj stretnúť Bratislavčanov pochádzajúcich z rôznych krajín sveta, ktorí ich pre nás pripravujú.

V našom hlavnom meste nájdeme bistrá, stánky, reštaurácie aj foodtrucky s kuchyňami z celého sveta, bez ktorých si to tu už ani nevieme predstaviť. Vyberte si medzi nimi klasiku, akou je pizza margherita a tikka masala, objavte nové jedlá ako karahi a bulgogi, ktoré ste možno predtým na tanieri nemali, alebo si nechajte poradiť od foodblogera Čoje a vyskúšajte niektorý z jeho 10 tipov.

Otvorenejšie Slovensko
Nových ľudí často lepšie spoznávame pri rozhovoroch nad spoločným jedlom. Spoznajte tak aj pestrosť Bratislavy a ľudí, ktorí ju tvoria. Kúpou gastromapy podporíte občianske združenie Mareena, ktorá svojimi aktivitami spája cudzincov a miestnych, a pprispejete k tomu, aby bolo Slovensko otvorenejšie rozmanitosti.

Plagát gastromapy (rozmer A2, 42 x 59,4 cm) pre fanúšikov slovenských grafikov obsahuje všetky tipy na zaujímavé miesta a je vyrobený z hrubšieho matného papiera, ktorý k vám bezpečne dorazí v kartónovej tube.
Čítať viac
Rozmer
30×420 mm
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
756039
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčil produkt vám?

„Empatia, schopnosť počkať, pocit pokoja či lásky sa nedajú pestovať tempom skleníka a vyžadujú pozvoľný rast.“