Dejiny značiek - Jaroslav Antošík, Aleph, 2019

15,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Dejiny značiek - Jaroslav Antošík, Aleph, 2019
Dejiny značiek - Jaroslav Antošík, Aleph, 2019

Dejiny značiek

Príbehy svetoznámych značiek, ktoré zmenili svet

Za príbehmi úspešných svetových značiek, ktoré nás sprevádzajú aj dnes a ovplyvňujú naše životy, sa skrývajú úspechy aj pády, podvody, korupcia, kolaborácia, zbabelosť, ale aj... Čítať viac

Vydavateľstvo
Aleph, 2019
Počet strán
344

Za príbehmi úspešných svetových značiek, ktoré nás sprevádzajú aj dnes a ovplyvňujú naše životy, sa skrývajú úspechy aj pády, podvody, korupcia, kolaborácia, zbabelosť, ale aj nezdolnosť ducha, odvaha, vytrvalosť, viera... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

15,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 4 – 5 dní

Dostupné v 11 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Pollyanna - Eleanor H. Porter, Kumran, 2024
Dejiny značiek - Jaroslav Antošík, Aleph, 2019
15,90 €

Viac o knihe

Za príbehmi úspešných svetových značiek, ktoré nás sprevádzajú aj dnes a ovplyvňujú naše životy, sa skrývajú úspechy aj pády, podvody, korupcia, kolaborácia, zbabelosť, ale aj nezdolnosť ducha, odvaha, vytrvalosť, viera v správnosť či úspech riešenia alebo zdanlivo jednoduchej myšlienky. Sú to príbehy plné tragédií, nehôd, zrád, márnivostí a nevraživostí, ktoré neraz hlboko naštrbili rodinné a firemné vzťahy. Sú to aj príbehy o peniazoch, sláve, bohatstve, ambíciách, opojnosti, ale aj príbehy plné invencie, myšlienok, splnených túžob a radosti z vytvárania niečoho trvácneho.

Akýmsi spoločným menovateľom týchto príbehov nie je ich šťastný koniec, lebo ešte nijaký koniec nemajú, sú to príbehy, ktoré sa odvíjajú aj naďalej, sú trvácne, lebo produkty alebo služby, ktoré tieto firmy zaviedli, majú nadčasový rozmer väčšinu z nich veľmi dôkladne preveril čas, a to bez ohľadu na segment a klientelu, na ktoré sa zameriavali. Dejiny značiek prinášajú príbehy automobilových konštruktérov, módnych návrhárov, výrobcov športového oblečenia či obuvi, luxusných hodiniek, hudobných vydavateľov, vedcov a vynálezcov, investorov aj radových zamestnancov naprieč rozmanitými výrobnými odvetviami.

Hovorí sa, že každá doba má svojich hrdinov. Hrdinami knihy Dejiny značiek sú zakladatelia, riaditelia, manažéri, vynálezcovia či radoví zamestnanci firiem, ktorých široký ohlas, výrobné portfólio, dizajn, kvalita spracovania a výroby, krása, funkčnosť, užitočnosť či mnohé iné, ale jedinečné vlastnosti ovplyvnili spoločnosť, a to v celosvetovom meradle.

Mnohé firmy zmenili spotrebiteľské správanie, ako to nebojácne dosiahol Henry Ford, keď sa rozhodol ponúknuť automobil produkt určený len pre najvyššie vrstvy spoločnosti širokým masám amerických pracujúcich. Vlastníctvo produktov niektorých značiek neprepožičiavalo len status bohatstva, ale aj vyjadrenie túžby po jedinečnosti, inakosti, dobrodružstve. Iné firmy zasa prišli s niečím čisto populárnym, s niečím na rozptýlenie života, s niečím na rozveselenie ducha.
Čítať viac
Počet strán
344
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
640 g
ISBN
9788089491186
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
666081
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Aleph
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Dejiny značiek - Jaroslav Antošík, Aleph, 2019
Americký sen? - Zuzana Haberová, Aleph, 2012
17,90 €

Hodnotenia

3,3 / 5

3 hodnotenia

1
1
0
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

zdena
Neoverený nákup
25.12.2019
Zmes neoverenych informacii bez uvedenia zdroja
Kniha je zmes pravdepodobne vygooglenych informacii bez uvedenia ich zdroja a autora, pospajanych do jednotlivych clankov. Absolutne neprofesionalny pristup. Nechcem tvrdit, ze je to plagiat, ale nakolko nikde v nej nenajdete odkaz na zdroj informacii, je otazne, preco to trojica autorov nechcela v knihe uviest. Čítať viac

Kúpte spolu
Dejiny značiek - Jaroslav Antošík, Aleph, 2019
Americký sen? - Zuzana Haberová, Aleph, 2012
17,90 €

„A najdôležitejšia vec, ktorú by ste si mali zapamätať: pravidlá neexistujú.“

Sila podvedomia - Kimberly Friedmutter, 2020
Sila podvedomia
Kimberly Friedmutter