Lepší zrak prirodzene - Daniela Maťuchová, Dali-BB, 2023

30,02 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Lepší zrak prirodzene - Daniela Maťuchová, Dali-BB, 2023
Lepší zrak prirodzene - Daniela Maťuchová, Dali-BB, 2023

Lepší zrak prirodzene

Ako je možné, že niekomu sa zrak upraví spontánne bez akejkoľvek liečby? Prečo by sa oči nemohli regenerovať rovnako ako iné orgány nášho tela? Ak sú okuliare tým správnym... Čítať viac

Vydavateľstvo
Dali-BB, 2023
Počet strán
200

Ako je možné, že niekomu sa zrak upraví spontánne bez akejkoľvek liečby? Prečo by sa oči nemohli regenerovať rovnako ako iné orgány nášho tela? Ak sú okuliare tým správnym liekom, prečo teda potrebujeme stále silnejšie dioptrie, aby sme videli ostro... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
31,50 €

30,02 €

-5 %
Na sklade 2 ks
Posielame ihneď
Ďalšie knižné vydania
Lepší zrak prirodzene - Daniela Maťuchová, Dali-BB, 2017
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2017
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Prašina: Kriedový panáčik - Vojtěch Matocha, Artforum, 2024
Lepší zrak prirodzene - Daniela Maťuchová, Dali-BB, 2023
30,02 €

Viac o knihe

Ako je možné, že niekomu sa zrak upraví spontánne bez akejkoľvek liečby? Prečo by sa oči nemohli regenerovať rovnako ako iné orgány nášho tela? Ak sú okuliare tým správnym liekom, prečo teda potrebujeme stále silnejšie dioptrie, aby sme videli ostro? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky ponúka prvá slovenská kniha o prirodzenom zlepšovaní zraku.

Dozviete sa v nej, ako funguje náš zrak, čo spôsobuje jeho zhoršovanie i ako naň vplývajú okuliare. Získate podrobný popis techník a aktivít určených pre váš konkrétny zrakový problém (krátkozrakosť, ďalekozrakosť, presbyopia, škúlenie, tupozrakosť ap.).
Kniha obsahuje viac než 100 farebných obrázkov a fotografií, približne 70 rôznych techník, aktivít, hier, cvičení s množstvom variácií, tipov a rád, ako tieto aktivity prispôsobiť malým deťom resp. hendikepovaným osobám. 

Ing. Daniela Maťuchová pracuje ako učiteľ Batesovej metódy prirodzeného zlepšovania zraku bez okuliarov podľa amerického očného lekára Dr. Williama Batesa (1860-1931). Tejto metóde sa venuje viac než 9 rokov. Absolvovala štúdium na College of Vision Education v Anglicku, ktoré ukončila v marci 2013. Od mája 2013 je členom Bates Association for Vision Education medzinárodnej asociácie združujúcej učiteľov Batesovej metódy. Začiatkom roka 2014 založila v Banskej Bystrici Centrum ProVitalis, kde poskytuje služby zrakového vzdelávania.
Čítať viac
Počet strán
200
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
168×235 mm
Hmotnosť
429 g
ISBN
9788081413049
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1953771
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Dali-BB
Pre koho
pre dospelých
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

„A najdôležitejšia vec, ktorú by ste si mali zapamätať: pravidlá neexistujú.“

Sila podvedomia - Kimberly Friedmutter, 2020
Sila podvedomia
Kimberly Friedmutter