Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

Filmové zážitky za akciové ceny

rôzna výška zľavy

platí do 11.7.

Zažite filmový zážitok priamo vo svojej obývačke! V našej ponuke teraz nájdete filmy za skvelé akciové ceny. Avšak poponáhľajte sa, akcia platí len do 10.7.2022 alebo do vypredania zásob.

Milí priatelia, vyskúšajte počas mesiaca audioknihy čítať ušami 🎧 Na svete je toľko skvelých knižných príbehov a tak málo času 😞 Našťastie, existujú aj spôsoby, ako sa do nich môžete ponoriť aj bez čítania, napríklad pri šoférovaní či na prechádzke. Ak váhate, či je čítanie ušami aj pre vás, teraz je ten pravý čas to zistiť 😊 Počas júna, mesiaca audioknihy, sme si pre vás pripravili zľavu 15 % na všetky tituly ✨

Svieže filmové zľavy

rôzna výška zľavy

platí do 1.7.

Nenechajte si ujsť nádielku skvelých filmových zážitkov od Magicboxu. Na svoje si prídete nielen ako nadšenci skutočného napätia, napínavej drámy, ale i ako milovníci animovaných rozprávok či dobrodružstiev. Presvedčte sa sami a využite našu ponuku DVD a BLU-RAY filmov za neopakovateľné ceny.

Rozprávky, dobrodružstvo, knižky pre najmenších čitateľov v anglickom jazyku s výnimočnou zľavou nájdete práve v tomto výbere. Objednávajte však rýchlo. Počet kusov so zľavou je limitovaný!

Knihy v ukrajinskom jazyku

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Od prvých momentov sme začali prezisťovať možnosti posilnenia ukrajinských kníh či rozprávok pre deti v Martinuse. Ich ponuka na Slovensku bola doteraz minimálna, podobne ako dopyt po nich.

Z pochopiteľných dôvodov sa na ne teraz pýta oveľa viac ľudí, často najmä tých, ktorí by ich chceli darovať alebo nimi pomôcť. Hoci sa snažíme zabezpečiť aspoň nejaké tituly, na zmysluplnejšiu ponuku si ešte nejaký čas musíme počkať. Dovážať knihy z Ukrajiny vyžaduje mať vybudované vzťahy s vydavateľmi a logistické procesy, ktoré na Slovensku doteraz jednoducho neboli.

Za súčasnej situácie sa napriek veľkej vôli vôbec nebudujú ľahko, nakoľko aj vydavatelia na Ukrajine majú teraz žiaľ neraz úplne iné problémy. Snažíme sa však aj v spolupráci so slovenskými vydavateľmi hľadať cesty a našu ponuku priebežne aktualizujeme na tejto podstránke.

Deti potrebujú knihy

zľava 35%

platí do 30.6.

Rozmýšľate ako ukrajinským deťom prichádzajúcim na Slovensko vyjadriť prijatie, či ako pomôcť v novom prostredí? Môžete im venovať knihu z tohto zoznamu a prispieť tak do zbierky kníh, ktorú organizujú slovenské knižnice, odkiaľ už knižky poputujú priamo k deťom a ich rodinám. 💙💛

Knihy do zoznamu sme samozrejme vyberali tak, aby neznalosť slovenčiny nebola bariérou pre čitateľský zážitok malých knihomoľov.

Pre zapojenie sa do zbierky úplne stačí, keď knihy objednáte u nás, objednávku uhradíte vopred a ako adresu doručenia uvediete priamo adresu jednej zo zapojených knižníc. Zoznam všetkých knižníc zapojených do zbierky nájdete priamo tu.

Výnimočné anglické tituly so zľavami až do 72 %

rôzna výška zľavy

platí do 30.6.

Pre všetkých vášnivých čitateľov kníh v angličtine, pre všetkých milovníkov kvalitnej literatúry a limitovaných umeleckých vydaní, ktoré jednoducho musíte mať doma - výber toho nAJlepšieho čaká len na vás :) Neváhajte však dlho. Počet kusov v akciovej cene je limitovaný.

Výpredaj filmového skladu

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Opäť sme pripravili niečo pre vás - milovníkov filmových zážitkov. Tentokrát môžete prežiť voľný čas v spoločnosti skvelých filmových žánrov. Zásobiť sa vašimi obľúbenými filmami nebolo ešte nikdy také výhodné! Využite výpredaj skladových zásob filmov so zľavami, ktoré dosahujú až 75%, avšak poponáhľajte sa, pretože zľavy platia iba do vypredania zásob :-)

Veľké knižné prekvapenie so zľavami do 90%

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Dobrých knižiek nikdy nie je dosť! Vyberte si z titulov, ktoré vás prekvapia nielen svojim obsahom, ale aj cenou. Len teraz so zľavami až do 90%. Vyberajte, čítajte a hľadajte ďalšie, pretože len do tejto akcie budeme dopĺňať nové tituly :)

„Protože ona a Mattia jsou spojeni pružným neviditelným vláknem, pohřbeným pod hromadou bezvýznamných věcí, vláknem, které mohlo existovat jen mezi dvěma lidmi jako oni: mezi dvěma lidmi, kteří jeden v druhém rozpoznali vlastní osamělost. “

Osamělost prvočísel - Paolo Giordano
Osamělost prvočísel
Paolo Giordano