Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

Pre hrsť dukátov - Juraj Červenák, 2022Anjel v podsvetí - Juraj Červenák, 2021Les prízrakov - Juraj Červenák, 2021

Letná akcia na výber audiokníh na CD

rôzna výška zľavy

platí do 31.7.

Pri príležitosti mesiaca audiokníh sme pre vás pripravili akciu na vybrané audioknižné tituly, za skvelú cenu. Platí do 31.7. alebo do vypredania zásob.

Žena v kleci - Jussi Adler-Olsen, 2012Problém tří těles - Liou Cch´-Sin, 2018Věci, na které nastal čas - Petra Soukupová, 2021

Letné paperbacky z Hostu

rôzna výška zľavy

platí do 31.8.

Ako každý rok pre vás máme parádny výber knižných paperbackov za skvelé ceny, tak sa pustite do výberu! Paperbacky alias knihy s mäkkou väzbou sú ideálnymi spoločníkmi na dovolenku, vojde sa ich totiž do kufra či batoha oveľa viac. Nenechajte si to preto ujsť, nechýbajú tu mená ako Alex Ahndoril, Kateřina Tučková, Petra Soukupová či Fredrik Backman. Platí do konca augusta alebo do vypredania zásob.

Me vs Brain - Hayley Morris, 2023The Book of Fire - Christy Lefteri, 2023The Hundred Loves of Juliet - Evelyn Skye, 2023

Tituly v anglickom jazyku

rôzna výška zľavy

platí do 31.7.

Pre všetkých vášnivých čitateľov kníh v angličtine, pre všetkých milovníkov kvalitnej literatúry, ktoré jednoducho musíte mať doma - výber toho nAJlepšieho čaká len na vás :) Neváhajte však dlho. Počet kusov je limitovaný.

Albánie - Gillian Gloyer, 2023Bosna a Hercegovina - Tim Clancy, 2023Mexiko, 2022

Turistickí sprievodcovia za skvelé ceny

rôzna výška zľavy

platí do 31.8.

Cestovanie na stránkach kníh je skvelé, ale to skutočné taktiež stojí za to a s týmito sprievodcami sa nestratíte nikde na svete. Platí do 31.8. alebo do vypredania zásob.

„Niektoré veci máme iba dovtedy, kým sú stratené. “

Sprievodca strácaním sa - Rebecca Solnit, 2019
Sprievodca strácaním sa
Rebecca Solnit