Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

Babská jazda - Judy Leigh, 2020Annabelle - Lina Bengtsdotter, 2019Víno a čary - Luanne G. Smith, 2021

Knižné zľavy vydavateľstva Grada

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Spolu s vydavateľstvom Grada sme si pre Vás pripravili výber kníh za skvelé ceny. Neváhajte a vyberte si z našich knižných titulov. Akcia trvá len do vypredania zásob.

YES! Angličtina - maturita - vyššia úroveň (B2) + interaktívny obsah - Andrea Billíková, Soňa Kondelová a kolektív, 2021YES! Angličtina - maturita - základná úroveň (B1) + interaktívny obsah - Andrea Billíková, Soňa Kondelová, 2021Ekonómia - Ľubomír Darmo, 2022

Späť do školy!

zľava 15%

platí do 30.9.

Učebnice patria medzi najdôležitejšie knihy, s ktorými sa stretávame už od útleho detstva. Sprevádzajú nás od materskej školy až po vysokú, pomáhajú nám pri učení cudzích jazykov a pomohli nám úspešné zvládnuť aj nejedny prijímacie skúšky. Aby sme Vám nájdenie tých správnych kníh a potrebnú prípravu na blížiaci sa nový školský rok spríjemnili, pripravili sme pre Vás zľavy do 15% na učebnice a slovníky. Zľavy sa vzťahujú aj na učebnice, na ktoré môžu školy využiť príspevok z MŠ SR a v našej ponuke ich ich ľahko nájdete priamo tu: Učebnice s príspevkom

Honey & Spice - Bolu Babalola, 2022Do No Harm - Jack Jordan, 2022Our Missing Hearts - Celeste Ng, 2022

Tituly v anglickom jazyku so zľavami do 80 %

rôzna výška zľavy

platí do 30.9.

Pre všetkých vášnivých čitateľov kníh v angličtine, pre všetkých milovníkov kvalitnej literatúry a limitovaných umeleckých vydaní, ktoré jednoducho musíte mať doma - výber toho nAJlepšieho čaká len na vás :) Neváhajte však dlho. Počet kusov v akciovej cene je limitovaný.

Vyhnanie Gerty Schnirch - Kateřina Tučková, 2019Na plný plyn - Gary Vaynerchuk, 2018Malá krajina - Gaël Faye, 2019

Knižné zľavy vydavateľstva Tatran

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Nastal čas zásobiť sa skvelým čítaním! Preto sme si pre vás spolu s vydavateľstvom Tatran pripravili výber kníh so zľavami až do 85 %. Neváhajte a vyberte si z našich knižných titulov. Akcia trvá len do vypredania zásob.

55 - James Delargy, 2019Ako žiť vo vesmíre - Colin Stuart, 2020Čítaj mi pred spaním - Claire Hawkock, Charlotte Cooke, 2018

Veľké knižné prekvapenie so zľavami do 90%

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Dobrých knižiek nikdy nie je dosť! Vyberte si z titulov, ktoré vás prekvapia nielen svojim obsahom, ale aj cenou. Len teraz so zľavami až do 90%. Vyberajte, čítajte a hľadajte ďalšie, pretože len do tejto akcie budeme dopĺňať nové tituly :)

„Neopúšťať planétu Zem je ako byť stroskotancom na pustom ostrove a nepokúšať sa odtiaľ uniknúť.“