Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

V tejto kolekcii sme pre vás vybrali knihy, ktorých témou je rasizmus v rôznych podobách. Dávajú dohromady historické súvislosti a ukazujú aj obraz dnešnej spoločnosti. Sú to knihy, ktoré v sebe nesú silné posolstvá a my dúfame, že okrem potešenia z čítania vám dajú aj niečo viac. Rozšírenie obzorov, poučenie, zamyslenie sa.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2
2

totálny knihomoľ, pre ktorého je dobrá knižka dôležitá takmer ako dýchanie....

Janka Miháliková napísala recenziu

10.07.2020 20:28

Úprimne povedané, už dávno ma nejaká kniha takto nepohltila, útla knižka ale veľmi pútavý dej a to písanie v prvej osobe ma ešte viac vtiahlo do deja. Akoby mne samej písal ten cudzinec-necudzinec... tak isto sa mi páčil opis miest... ktorými mu robila sprievodcu..zhltla som ju za pár hodín ... ;o) Príjemne ma prekvapil aj ten odkaz na bonusovú kapitolu podanú v takpovediac epilógu. Ako som napísala v názve mám viacero obľúbených kníh ale táto je od dnes MOJA NAJ!

Čítaj viac

2

Kniha ktorá vás ľahko vtiahne do deja, rýchlo a sviežo sa číta a obsahuje pár pekných vášnivých scén.

Čítaj viac

„Šťastní sú tí, ktorí dožičia sluchu slová mŕtvych - to jest, ktorí čítajú dobré diela a rozjímajú o nich.“

Leonardo Da Vinci