Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Byť rodičom je tá najkrajšia, ale aj najzodpovednejšia úloha na svete. Na tejto dobrodružnej ceste vás budú sprevádzať knižky plné rád na zlepšenie vzťahov, ale aj tipov na rozvíjanie talentu vašich ratolestí. Inšpiráciu na zaujímavé čítanie nájdete v našom výbere pre rodičov.

Akciové tituly  

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

11
11

Milujem knihy a citam vsetko, co mi pride pod ruku. Pri citani si chcem odychnut, prehrat si v hlave pribeh, ktory citam a tesit sa na to, ako knihu opat otvorim. Kniha ma musi pobavit, rozplakat, ci vystrasit…jednoduho musi u mna vyvolat pocity, uz nech su akekolvek. Jedine, co u knihy neznesime je nuda. Ak sa mi stane, ze zacinam preskakovat riadky, ci dokonca strany, tak viem, ze je cas knihu odlozit a malokedy sa k takej knihe opat vraciam. Citam velmi narazovo, ked mam cas, tak je to niekolko kniziek za tyzden a ked nie, tak sa na knizku ani mesiace nepozriem, vtedy mi staci zajst na martinus a zase objednavam aj desat kniziek naraz :)

Eva Sloviková napísala recenziu

17.05.2021 00:37

Oh davno ma knizka tak nepohladila na srdiecku, ako tato. Krasne rozpravanie o niekolkych generaciach rodiny Espositovcov a starom dome na nie vzdy idylickom Talianskom ostrovceku. Velmi sa mi pacilo, ze kniha bola taka naozajstna a nepredvidatelna (teda viac menej) ako samotny zivot so svojimi radostami, laskami, ale aj starostami, katastrofami a smrtou. Tiez ma zaujali rozne informacie, o ktorych som nemala ani potuchy - Taliansko pocas druhej svetovej vojny, zemetrasenia, modernizacia, vyvoj turistickeho ruchu, financna kriza…takze kniha je vhodna naozaj pre akehokolvek citatela. Ja som sa na knizku tesila ak na staru priatelku a tak mi aj bude chybat. Dovidenia Espositovci, velmi ma tesilo vas spoznat. Za mna 4 a pol hviezdicky.

Čítaj viac

4

Kniha je veľké sklamanie. Účelovo ohýba fakty a odbornú terminológiu. Neprináša nič praktické len dookola opakujúce nudné reči. Metóda dokáže byť extrémne nebezpečná ak ju vykonávate sami. Je s ňou spájaných viacero úmrtí.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth