Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

V literatúre nájdete nespočetné množstvo hrdiniek, ktoré prežili tie najzaujímavejšie príbehy. Vyberte si a začítajte sa do niektorého z nich.

Akciové tituly

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

12

Startenú nádej som čítala hneď po Beznádejnej, a hoci som vedela že budem čítať viacmenej o tom istom, nevadilo mi to, a bolo to zaujímavé čítanie, príbeh ten istý akurát z pohľadu Holdera bol pútavý, čitateľ sa dozvie viac o jeho konaní, správaní a pocitoch v určitých situáciach, no aj niekoľko nových udalostí.

Čítaj viac

2
2

Bábkar - Erik Axl Sund
Práve čítam
Bábkar

Psychologické trilery, Chuck Palahniuk, J. K. (Robert Galbraith) a všetko zaujímavé, na čo natrafím počas života.

Andrea Michelová napísala recenziu

06.03.2021 21:45

Neokukaný príbeh, odohrávajúci sa v tropickom prostredí. Dosť smutné, že nebyť prílohy o knižných novinkách, asi by som o ňom ani nevedela. Už som neverila, že by Thomas Harris ešte niečo napísal. Aj tu je vidieť jeho rukopis, s citom pre rôzne technické zaujímavosti a veľa vedomosťami. A tiež asi slabosťou pre ženské hrdinky. Príbeh nie je zbytočne dlhý, napriek tomu je plnohodnotný a rozpráva príbeh o mladej žene, ktorá si už odžila svoje a snaží sa nájsť si svoje miesto vo svete. A aj o tom, že tých zlých niekto zlými urobil.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia