Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Patrik Kondáš

Mesiac jún je celosvetovo vyhlásený za oficiálny Pride Month. Sme presvedčení, že žiadnej diskusii nemôže uškodiť, keď sa začne čítaním kníh, lebo je to prvý krok k porozumeniu. Preto sme pre tých z vás, ktorí majú chuť k tejto otázke pristúpiť s otvorenou hlavou, pripravili kolekciu kníh s LGBTI tematikou. Či už sa do nich pustíte alebo nie, rešpektujme sa a buďme na seba navzájom dobrí.

Akciové tituly

Bež rýchlo, jedz pomaly - Shalane Flanagan, Elyse Kopecky
Ušetríte 16,90 €
  • Shalane Flanagan
  • Elyse Kopecky
-85%
3,00 €

Lahodné recepty plné energie od olympijskej maratónkyne patriacej k svetovej špičke a od šéfkuchárky v oblasti zdravej výživy. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás jarné novinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácej knižnici.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Na to ako som 3 diel mala problém prečítať, tento som doslova zhltla. To odhodlanie do boja som vnímala tak silno, že som chcela byť tam pri nich a bojovať po ich boku. To napätie a nevedomosť ako sa bude vyvíjať dej, pre mňa predstavovalo, že po celý čas som mala zaťatú sánku ktorá spôsobovala bolesť hlavy.

Čítaj viac

9

Toto je jednoznačne jedno z lepších fantasy ktoré sa oplatí prečítať. Od začiatku vás chytí za srdce humor hlavných postáv a vezme vás na divokú jazdu skrz nebezpečný fantasy svet. Počas nej nebude chýbať prehliadka známych aj neznámych príšer, mágia ani kvalitne opísané postavy. Autor sa nebojí vysmievať sa starým dobrým fantasy klišé či slovným spojeniam a hneď na to ich použije aby ste si nemysleli že čítate nejakú nóbl knihu. Už zostáva iba nasadiť čarovný klobúk, do ruky vziať spievajúci meč a vydať sa do sveta Wyldu aby ste zistili ako to celé skončí.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Pre dospelé

Detské knihy

„Ľudia hovoria, že život je tá najúžasnejšia vec. Mňa viac baví čítať.“

Logan Pearsall Smith