Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Neandertálec otvára dvere do neznáma - Preston Norton
Ušetríte 9,90 €
-77 %
3,00 €

Cliff Hubbard je obrovská nula. Doslova a do písmena. Cliff pochádza z biednych pomerov, s rodičmi žije v obytnom prívese, v škole ho prezývajú Neandertálec, pretože meria takmer dva metre a váži stodvadsaťpäť kíl, a od bratovej samovraždy... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

7
7

Som len jedna ženská, ktorá miluje knihy.❤️

Katarína @jedna_zenska napísala recenziu

02.10.2022 14:42

Pre lepšie pochopenie príbehu vám jednoznačne odporúčam prečítať si najprv Dotyky vášne a až potom sa vrhnúť na toto Zakázané pokušenie. Samozrejme, kto chce byť rebel, môže si knihu prečítať aj samostatne.

Stretávame sa tu s postavami, ktoré už poznáme, najlepšia kamoška Kristíny- Janka a najlepší kamoš Erika- Šimon. V knihe sa často objavuje aj náš pár K+E, čiže ak zbožňujete Dotyky (tak ako ja), budete sa tomu tešiť.

Celkom som sa obávala, ako príbeh vypáli, keďže Jana nebola v Dotykoch tou najlepšou postavou a nesprávala sa práve ako naj kamoška. Bola som veľmi zvedavá, čo jej autorka nadelí, aká bude a aký bude jej vývoj, a že som ostala milo prekvapená. Z neobľúbenej postavy sa stala obľúbená.

Musím sa priznať, že ja som zápletku príbehu uhádla ešte pred vydaním knihy, keď som si s autorkou písala a predostrela jej svoju nevyžiadanú teóriu. Ale viete čo? Vôbec mi to nevadilo. Z prvej knihy vyplýva naozaj množstvo zápletiek, ktoré by mohla autorka použiť a ďalej rozvíjať, že som rada, že pokračovala presne na tej vlne a nesnažila sa to nejako extra kombinovať.

Príbeh je, ako sme už u tejto našej autorky zvyknutí, sexi-vtipne-sarkasticko-ironicky, čo ja milujem! Je plný doberania a vášnivých hádok, sexi atmosféry, napätia, zamotaných situácii a nevypovedaných tajomstiev, no aj klamstiev, ktoré nám dokážu zničiť život a stiahnuť so sebou aj iných.

Autorka vytvorila medzi postavami Janky a Šimona skvelú dynamiku, vsadila na vzťah od nepriateľstva k láske alebo teda “neznášame sa, ale vyspíme sa spolu”. Na mňa toto vždy zaberie, a ak aj na vás, tak sa určite začítajte do tohto príbehu, ktorý nie je len nejakým eroticko-romantickým pokračovaním, ale schováva v sebe pár veľmi bolestných vecí, ktoré sa ťažko prekonávajú. Či ich prekonajú aj naše postavy si budete musieť prečítať.

Čítať viac

5

Tato kniha bola úžasná. Zaujímavo napísané, koniec nepredvídateľný… Páčili sa mi či už vtipne alebo rôzne iné situácie ,ktoré dievčatá zažívali

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

Martin Viskup

Môj wishlist


„Na ty, kteří jsou jiní, číhá nebezpečí za každým rohem. A co byla naše rodina - já s křídly, Henry s němým jazykem a matka se zlomeným srdcem - než skupinka podivných bytostí?“