Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Byť rodičom je tá najkrajšia, ale aj najzodpovednejšia úloha na svete. Na tejto dobrodružnej ceste vás budú sprevádzať knižky plné rád na zlepšenie vzťahov, ale aj tipov na rozvíjanie talentu vašich ratolestí. Inšpiráciu na zaujímavé čítanie nájdete v našom výbere pre rodičov.

Akciové tituly  

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

9

Veľmi slabé. Autorka má jeden nevídaný dar a to, že dokáže byť aj bez vulgarizmov vulgárna. Viď nepochopiteľné a hlavne nepotrebné podrobné opisy o predčasnom vyvrcholení a pod. Nasilu akože vtipná postava priateľky, prázdne a odkukané frázy. Nie, nie, ďakujem - neprosim.

Čítaj viac

6
6

Milujem čítanie. Moje recenzie nájdete aj na instagrame simona_jaros

Simona Jarošová napísala recenziu

14.05.2021 20:46

Tak toto bola pecka. Auris je kniha, ktorú musí mať kazdý jeden fanúšik trilerov. Zaručené napätie od prvej stránky až po poslednú. To napätie počas čítanie sa dalo krájať. A tie nečakané zvraty, ktoré Vás nepustia preč od príbehu. Ešte teraz mi rýchlo bije srdce. Veľmi ale že veľmi premyslené majstrovské dielo. Kniha sa ešte k tomu rýchlo číta, má 264 stán a krátke kapitoly. Za mňa určite palec hore. Knihu každému odporúčam, aj tím, ktorí nečítajú psychologické trilery.

Čítaj viac

Auris
  • Vincent Kliesch
  • Sebastian Fitzek
5,0
12,71 €

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia