Odporúčame

 

Akciové tituly  

Život bez plastov - Chantal Plamondon, Jay Sinha
Ušetríte 6,90 €
  • Chantal Plamondon
  • Jay Sinha
-70 %
3,00 €

Eliminujte plasty zo svojho každodenného života a zbytočne nezaťažujte Zem. Cieľom knihy Život bez plastov je zvýšiť povedomie čitateľov o výrobkoch obsahujúcich BPA, polystyréne a ďalších jednorazovo používaných plastoch a ponúknu?... Čítať viac 

Odporúčame

 

Martinus
4

Vyberá Kristína Katuščáková

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka 2022.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

11
31.01.2023 10:25

Na tejto knihe ma zaujalo najmä to, ako to bude vyzerať, keď sa klasické roli vymenia. Ide o netradičný príbeh lásky medzi princom a jeho zamestnancom.
Hlavnými postavami sú Silver - badyguardka, ktorá má chrániť princa a Prescott princ Nového Škótska.
Silver je emancipovaná, cieľavedomá žena, ktorá sa nebojí pracovať na pozícii, ktorá je výsostne mužskou profesiou.
Prescott je muž, ktorý si vo svojom živote prešiel a zažil všeličo.
Silver po strate zamestnania šéf navrhne dovolenku. A práve na dovolenke v Kanade sa stretáva s princom Scottom. V knihe autorka popisuje ako to na kráľovskom dvore skutočne je - intrigy, nenávisť, závisť, bolesť, nevšímavosť, honba za bohatstvom, vplyvom, korunou, kde členovia kráľovskej rodiny nehrajú žiadne role, ale sú to skutočne oni. Praví, nefalšovaní. Potom je tu vystupovanie kráľovských členov na verejnosti, kde títo členovia hrajú svoje role. Možno fikcia autorky, možno to takto v skutočnosti funguje.
Veľmi sa mi páčilo, že som sa opäť stretla s Ryanom, Ivy, Alexom.
PS: teším sa na príbeh Eve, ktorá bola v tomto príbehu pekné číslo, tak som zvedavá s čím autorka príde.

Čítať viac

11
31.01.2023 09:39

Vysokoškolské prostredie, bodyguard, rozmaznaná dcéra, ktorej treba robiť au pair a ako bonus ich zakázaná láska? ÁNO, áno, áno. Krásny príbeh lásky medzi Ivy a Ryanom.
Ivy dcéra milionára, ktorá nebola vôbec taká ako človek očakáva - teda rozmaznané decko. Ivy bola dievča, ktorá vedela, čo od života chce a očakáva. Svoju cestu si chcela vydobyť sama a nie pomocou bohatého tatka.
Ryan mladý, 19. ročný, namakaný mladý muž, ktorý svojim zjavom (tetovania, piercingy) nemal typický zjav bodyguarda.
Každú chvíľku s nimi som si užila. Bolo to vtipné, svižné, miestami elektrizujúce. Kniha ma bavila. Do poslednej chvíli nebolo jasné ako to skončí. Epilóg krásny a fakt som im to zo srdca priala. Aj keď dej nebol príliš extra zložitý, pár prekvapení určite nechýbalo.
Kto hľadá romantickú a oddychovú knihu tak hor sa čítať.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Pobozkáme sa, dotkneme. Nechceme nič viac. Čo potrebujeme, je na dosah. Všetko ostatné je nepodstatné. Také jednoduché. Nenaplnení sú iba tí, čo nevedia, čo chcú.“

Cez noc - Stig Sæterbakken
Cez noc
Stig Sæterbakken