Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Matematika lásky - Hannah Fry
Ušetríte 6,90 €
  • Hannah Fry
-63 %
4,00 €

Láska je presne tak ako väčšina nášho života plná rôznych vzorcov. Či už ide o počet sexuálnych partnerov alebo o to, komu napíšeme na internetovej zoznamke, tieto vzorce nám život obracajú hore nohami ako láska samotná... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

10
23.06.2021 14:20

Knihy od tejto autorky som už čítala. Táto séria mi pripadala trochu slabšia. Nebola zlá páčila sa mi.

Čítaj viac

5

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Láska, pravda, klamstvo, inšpirácia, umenie, úspech, sláva – ako tieto elementy vzájomne súvisia? Je vždy potrebné, aby ľudstvo poznalo pravdu? Kto ju má vypovedať a zmení to pohľad na vec? Podľa mňa je „Múza“ veľmi zaujímavým a podnetným dielom, pri ktorom si človek bude klásť množstvo filozofických otázok a do poslednej chvíle nebudete vedieť, kto je v skutočnosti kto ?
„...no existovalo niekedy niečo také ako celá pravda, niečo také ako umelecký triumf alebo správny pohľad na vec? Všetko závisí od toho, ako dopadá svetlo.“

Dej je koncipovaný do dvoch časovo rozdielnych, ale súvisiacich rovín. Časť príbehu sa totiž odohráva v Španielsku v čase občianskej vojny a časť o desiatky rokov neskôr v Londýne, pričom na konci, brilantne, do seba zapadnú. Kniha sa číta ľahko a ja osobne som ju len veľmi ťažko púšťala z rúk a veľmi rada ju odporúčam ;)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green