Odporúčame

Vyberá Ivana Hrenáková

V apríli 2019 sme odštartovali Čitateľský klub Martinus, v ktorom každý mesiac spoločne čítame vybranú Knihu mesiaca. Na tomto mieste nájdete všetky knižky pekne pokope. Ak niektorá z nich unikla vašej pozornosti, možno vás inšpirujeme k jej prečítaniu :-)

Akciové tituly

Vegánska raw kuchárka - Taline Gabrielian
Ušetríte 4,90 €
  • Taline Gabrielian
-49 %
5,00 €

Keď začala Taline Gabrielian, exotická kráska s arménskymi koreňmi a zároveň mama dvoch detí, trpieť potravinovými intoleranciami, rozhodla sa, že svoje problémy zoberie ako výzvu. Založila si projekt Hippie Lane, v rámci ktorého pravidelne... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch


Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Super kniha. Páči sa mi ako je napísaná. Je tam napätie ale aj romantizmus, čo sa mi páči. To ako Alea a Lennox tvoria pár je veľmi pekné. To ako Alea hľadá dvojča a pritom sa plavia po oceáne a zisťujú kto sú, a ak sa im niekto postavý do cesty bojujú je veľmi zaujímavé.
Čakam na ďalšiu časť. Teším sa.

Čítaj viac

5

Bolo vidieť, že autorka sa snaží, mala naštudované dosť veľa vecí, hlavne podrobne opísané časti Nitry. Do deja ma ale okamžite nevtiahla, ani dobu som z deja neprecítila. Neprecítila som ani osoby, ich denné zvyky. Proste sm sa s nimi nezžila. u koncu sa kniha ale čítala dobre, dej dostal spád.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia