Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54%
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

6
6

Jsem milovník knih a dobrých příběhů, více není nutné vědět.

Kateřina Plickova napísala recenziu

27.11.2020 14:43

Kyvadlo je akční jízda se vším všudy. Pokud čtenář zvládne rozvláčnější úvod, kde se autor snaží vysvětlit a předestřít vše podstatné, nebude další dávky 500 stránek zklamán. Akce, útěky, přestřelky, výbuchy, nečekaná odhalení o zákoutí hnusných tmavých přívěsů s divnými rodinnými pravdami. To vše a mnohem více v akční jízdě napříč světem.

Kyvadlo je příběh jedné pomsty, několika dlouhých rukou spravedlnosti a ještě delšího útěku před dokonalým vrahem. Téměř. Protože ani v této knize dokonalý zločin neexistuje a hlavnímu hrdinovi rychle dochází čas k jeho rozluštění…

Čítaj viac

4
4

Som zvedavým človekom zaujímam sa o rôzne oblasti, milujem dobré čítanie či odbornej literatúry alebo knižiek pre zábavu a rozšírenie si vedomostí.

Tímea Bottyán napísala recenziu

27.11.2020 14:35

Veľmi dobrá kniha, výborne poslúži pre študentov zdravotníckych i nezdravotníckych odborov. Je krásne prepracovaná, detailne popísaná a zrozumiteľná. Odporúčam pre každého kto má záujem sa v anatómii zdokonaľovať.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská