Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Červený úsvit - Pierce Brown
Ušetríte 8,00 €
  • Pierce Brown
-54%
6,90 €

Darrow je Červený; člen najnižšej kasty v spoločnosti rozdelenej podľa farieb. Rovnako ako ďalší Červení celé dni tvrdo pracuje v presvedčení, že on a jeho ľudia pripravujú povrch Marsu pre život budúcich generácií. Neprotestuje, pretože verí, že... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4

Objavila som ďalšiu svoju obľúbenú sériu?
Verím v to, že áno. Za mňa veľmi skvelá kniha. Autorka má velmi úžasný štýl písania. Dej bol trocha predvídateľný, ale zas bol niečim úplne iný ako príbehy takéhoto typu. Stále sa tam niečo dialo. Nemala som sa kedy nudiť.???? Hlavné postavy boli skvelé. Aj keď niekedy ich správanie som nechápala ???? ale Kaden je presne ten typ chalana, ktorého zbožňujem v knihách. Drsný no vo vnútri úplne “sladký”. Zbožňovala som ich doťahovačky a flirtovanie. Vedľajšie postavy boli tiež dosť dobre. A už teraz sa teším na další príbeh. Ak máte rady sériu Off-Campus od Elle Kennedy alebo jej štýl písania určite by ste si mali prečítať aj túto sériu. Za mňa úžasná, sexy kniha. Ktorú nebudete vedieť odložiť. Odporúčam si ju prečítať. Už aby som mala prečítané ďalšie časti????????

Čítaj viac

5

Hoci už dávno nemám 15 rokov, kniha sa mi veľmi páčila. Po prečítaní som si ihneď objednala pokračovanie knihy.

Čítaj viac

„Na kúrenie je najlepšie staré drevo, na pitie staré víno, na dôverné rozhovory starí priatelia a na čítanie starí autori.“

Francis Bacon