Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Books do Furnish a Life - Richard Dawkins
Ušetríte 13,50 €
  • Richard Dawkins
-73 %
5,00 €

At a time when science can seem complex and remote, it has a greater impact on our lives, and to the future of our planet, than ever before. It really matters that its discoveries and truths should be clearly and widely communicated... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

11
11

Martina Harčár napísala recenziu

17.08.2022 16:31

Táto kniha bola naozajstná pecka. Drastická, nekľudná…miestami som cítila fyzickú bolesť z osudu postáv. Autorka teda svojim postavám riadne naložila. Príbeh sa čítal rýchlo, napätie sa stupňovalo. Tajomstvá sa vynárali. Koniec bol za mňa skvelý. Štýl tejto autorky zbožňujem a knihu rozhodne odporúčam.

Čítať viac

3

výborná kniha pre vstup do rodičovskej problematiky zameranej na
- potreby a vzťahy rodiny,
- cítenie a vcítenie sa,
a je
- skôr teoretická,
- návodom.
"Nikdo se nemuze vratit a vytvorit novy zacatek, ale kazdy muze zacit dnes a vytvorit novy konec. Maria Robinson"

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Pravda nie je vždy krásna, ale aj napriek tomu po nej túžime.“

Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2 - Elena Favilli, Francesca Cavallo
Príbehy na dobrú noc pre rebelky 2
Elena Favilli, Francesca Cavallo