Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Veľké malé klamstvá - Liane Moriarty
Ušetríte 10,90 €
  • Liane Moriarty
-73%
4,00 €

Na malebnom Pirriweeskom polostrove sídli iba jedna základná škola a tá musí prijať deti z rôznych spoločenských vrstiev. Bohaté, panovačné mamičky sa tak stretávajú s chudobnejšími, nenápadnými ženami. Jednou zo sivých myšiek je aj slobodná matka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Máte roboty, starostí a zhonu plnú hlavu? Chcete si nájsť chvíľku pre seba? Ak áno, odporúčam siahnuť po tejto knihe. Kniha nie je náročná a číta sa s úplnou ľahkosťou. Zhltla som ju za necelé 3 dni. Miestami mi už Kimmina nenávisť k Harrymu trošku vadila, ale ku koncu som si želala aby kniha ešte nekončila. Za mňa 4* z 5

Čítaj viac

7

Kniha nám s deťmi priniesla príjemné večerné čítanie plné zábavy.
Osobne patrí medzi jednu z mojich obľúbených detských kníh.
Vtipné rozprávanie zo života na ranči, kde Anča so sestrou a novými priateľmi zažijú nečakané dobrodružstvá plné fantázie.
Za mňa dobrá kniha, určite odporúčam.
Teším sa na druhý diel.

Čítaj viac

„Nikdy som nezažil také starosti, ktoré by neodohnala hodina čítania.“

Charles De Secondat