Odporúčame

 

Vyberá Ivana Hrenáková

V apríli 2019 sme odštartovali Čitateľský klub Martinus, v ktorom každý mesiac spoločne čítame vybranú Knihu mesiaca. Na tomto mieste nájdete všetky knižky pekne pokope. Ak niektorá z nich unikla vašej pozornosti, možno vás inšpirujeme k jej prečítaniu :-)

Akciové tituly  

Jazero Stillhouse - Rachel Caine
Ušetríte 8,90 €
  • Rachel Caine
-64 %
5,00 €

Gina Royalová je stelesnením priemernosti – nenápadná žena v domácnosti z amerického Stredozápadu, šťastne vydatá matka dvoch úžasných detí. Keď však autonehoda odhalí tajný život jej manžela, sériového vraha, musí začať odznova ako Gwen... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Časodejovia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

8
8

Malý strom - Forrest Carter
Práve čítam
Malý strom

Dala by som všetko čo viem, za polovicu toho, čo neviem...

Renáta Bolebruchová Štvrtecká napísala recenziu

26.09.2021 06:23

Milujem knihy od p. Hajdukovej, ale... Draculova žena bola zatiaľ pre mňa sklamaním. V knihe prelína minulosť a súčasnosť (na čo sme ako čitatelia zvyknutí), ale rozhovory medzi postavami sa mi zdajú veľmi plytké, neviem si predstaviť slovník Vlada a jeho milovanej v danom období - ako je nám ponúkané v knihe (ale rešpektujem), uvítala by som viacej z histórie a menej romantických opisov. Ak máte radi romantické knihy, určite si prídete na svoje :-). Príjemné čítanie :-)

Čítaj viac

4

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Tak si vyskúšaj pán ŠTB s dôchodkom 950e ...valati sudy za 1000kčs v 1974... Povinnosť pre všetkých komunistov...ako bolo dobré a všetci museli pracovať...nech sa páči prikulujte...teraz sa vozite na Mercedesoch a bulite ako bolo za totača... keď ste jazdili na trabante a zadky ste si utierali Rudym Právom ????

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“