Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Darker - E L James
Ušetríte 8,90 €
  • E L James
-53 %
8,00 €

Ich ohnivá, šteklivá aféra skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

5

Alena Mornštajnová opäť nesklamala. Anotácia knihy hovorí, že príbeh je o alternatívnej minulosti Československa, respektíve, čo by sa stalo ak by Nežná revolúcia bola v roku 89 potlačená. Podľa mňa má v sebe kniha toho oveľa viac, ako nám prezrádzajú tieto, podľa mňa celkom nepresné popisy.
I keď nemôžem povedať, že to bolo to najlepšie, čo som od Mornštajnovej čítala (neviem, či niečo prekoná Hanu a Tiché roky), no autorka znova ukázala ako krásne intímne a citovo jemné jej príbehy sú. Vzťah matky a dcéry (a možno aj celkovo rodiny) je tu krásne vykreslený, text sa veľmi citlivo hral s pocitmi čitateľa, za čo dávam veľké plus. Autorka ma znova presvedčila ako sa vie hrať s textom a emóciami v rámci rodinných vzťahov. Ak ste ešte nič od Mornštajnovej nečítali, ale ak aj všetko, vrelo odporúčam.

Čítaj viac

7
7

Mariana Harbutova napísala recenziu

15.06.2021 15:41

Výbornýýý príbeh, príjemné letné osvieženie....vypila som ho na jeden dúšok...som rada, že som siahla po tomto osviežujúcom nápoji a ODPORÚČAM ho aj Vám ???

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

Walter Pitkin