Odporúčame

 

Akciové tituly  

Život bez plastov - Chantal Plamondon, Jay Sinha
Ušetríte 6,90 €
  • Chantal Plamondon
  • Jay Sinha
-70 %
3,00 €

Eliminujte plasty zo svojho každodenného života a zbytočne nezaťažujte Zem. Cieľom knihy Život bez plastov je zvýšiť povedomie čitateľov o výrobkoch obsahujúcich BPA, polystyréne a ďalších jednorazovo používaných plastoch a ponúknu?... Čítať viac 

Odporúčame

 

Martinus
4

Vyberá Kristína Katuščáková

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka 2022.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

5

V knižke nájdeme jemný zmysel pre humor ktorým opisuje zážitky zo života v odlišnom prostredí ako je to naše slovenské. Mnoho situácií ma veľmi prekvapilo, zasmiala som sa, aj som bola šokovaná :) Odporúčam prečítať, taktiež aj prvotinu od autorky ??

Čítať viac

9

Knižku odporúčam, či už deťom ale i dospelým. Trošku sa pre mňa pomalšie rozbehla, ale neskôr som sa úplne ponorila do príbehu Agnes a jej úloh. Veľmi sa mi páčilo, že je knižka interaktívna. Nie len Agnes mala spĺňať úlohy, ale aj čitateľ sa nemal len zviezť, ale sám sa nad jednotlivými úlohami zamyslieť. A Gorma si zamilujete.
Určite mám v pláne si kúpiť aj pokračovanie.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Schopnosť prijať zložitosť druhých je meradlom vyspelosti a nevyhnutnou podmienkou na utváranie autentických, zmysluplných vzťahov.“