Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Matematika lásky - Hannah Fry
Ušetríte 6,90 €
  • Hannah Fry
-63 %
4,00 €

Láska je presne tak ako väčšina nášho života plná rôznych vzorcov. Či už ide o počet sexuálnych partnerov alebo o to, komu napíšeme na internetovej zoznamke, tieto vzorce nám život obracajú hore nohami ako láska samotná... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Časodejovia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

5
5

Vlci z Aljašky - Katarína Revická
Práve čítam
Vlci z Aljašky

"Miestnosť bez kníh je ako telo bez duše." - Marcus Tulluis Cicero Dokonalý večer? Kniha, Pink Floyd z gramofónu, jemný dážď za oblokom a hrnček horúceho čaju. Táto kombinácia je pre mňa ako med pre medveďe.

Silvia M. Glatzner napísal recenziu

24.07.2021 23:40

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Bude mi za týmto svetom smutno. Dej sa čítal snáď sám, príbeh bol opäť pútavý a svižný, dobrodružstvo na mňa čakalo na každej strane. Ani som sa nenazdala a polovica knihy bola za mnou.
Nádherný svet víl ma očaril. Autorka sa na ňom tak veľmi vybláznila! Krásne víly a zároveň tak kruté a arogantné mi hneď prirástli k srdcu, samotné kráľovné ma priťahovali ako opisovala Evie.
Posledná časť má naozaj pohltila. Nanešťastie hlavná hrdinka mi liezla neskutočne na nervy. Nevedela čo chce a raz to chcela a zrazu zase nie. Podľa môjho názoru bola sebecká a keby sa stále nevykrúcala a neodúvala, tak by bolo po všetkom už dávno. Občas som musela na chvíľu knihu zavrieť a predýchať jej pubertálne zmeny názorov a nálad.
Možno mnohý som mnou súhlasiť nebudú, ale osobne si myslím, že mala odísť s Rethom. Láska k Lendovi mi pripadala umelá, niečo čo si iba vytvorila, lebo po tom vždy túžila. I keď Reth nikdy nebol úplne úprimný a nehral podľa pravidiel, prišla mi jeho láska skutočnejšia. Ich láska.
Návrat Vivian ma potešil ale otvorením brány som hneď tak trocha tušila, ako sa to skončí. Ale koniec dobrý všetko dobré. Celú trilógiu vrelo odporúčam, nebudete sa nudiť.

Čítaj viac

12

Reálne príbehy zo života štyroch nerozlučných priateliek. Dej uveriteľný. O radostiach aj starostiach, nevere aj láske.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia